26. září 2013 10:10 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Zmlátily mě DVD přehrávačem, říká manžel o Hingisové a její matce

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Bývalá švýcarská tenistka Martina Hingisová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bývalá švýcarská tenistka Martina Hingisová | foto: ČTK

CURYCH Bývalá světová tenisová jednička Martina Hingisová údajně zbila svého manžela. Thibault Hutin obvinil třiatřicetiletou Švýcarku, že na něj zaútočila v jejich společném bytě a asistovala jí u toho matka Melanie Molitorová a její partner.

Hutin nahlásil v pondělí na policejní stanici kantonu Schwyz, že se stal obětí násilí. Podle jeho výpovědi ho obě ženy bily a škrábaly a partner Molitorové mu na hlavu hodil DVD přehrávač. "Bránil jsem se, ale zdráhal jsem se je uhodit. Byl jsem vychován v tom, že se ženy nemají bít. Chtěli mě normálně zabít. Jsem zdrcený, nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo zajít tak daleko," tvrdí Hutin. Ženy mu navíc sebrali cestovní pas a kreditní kartu. Podle švýcarského listu Blick podal Hutin trestní oznámení, Neue Zürcher Zeitung tvrdí, že se tak nestalo.

Pětinásobná grandslamová vítězka Hingisová se s parkurovým jezdcem Hutinem seznámila v dubnu 2010 a už v prosinci téhož roku se vzali. Letos v létě však Hutin oznámil, že už spolu nežijí. V tenise rodačka z Košic začala sbírat úspěchy v brzkém věku, ale vážné problémy s kotníky ji poprvé donutily ukončit kariéru už ve 22 letech. Po řadě operací se o čtyři roky později vrátila, ale nedlouho nato v roce 2007 opět dala tenisu sbohem. Od letoška je členkou tenisové Síně slávy a trénuje Rusku Anastasii Pavljučenkovovou. Nedávno se na kurty vrátila ve čtyřhře.

ČTK, Lidovky.cz
Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!