Diskuze

Zázrak se nekonal. Zlínské zničil v Moskvě nejrychlejší hattrick v historii Evropské ligy

Fotbalisté Zlína ve 2. kole Evropské ligy prohráli na hřišti Lokomotivu Moskva 0:3. Zasloužil se o to portugalský záložník Manuel Fernandes, který už v 17. minutě zaznamenal hattrick. Šlo o vůbec nejrychlejší tři góly jednoho hráče v Evropské lize od začátku zápasu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S. Hammer

29. 9. 2017 7:11

Tak zatím je to dobré, čekal jsem nula bodů a skóre tak pod desítku v kolonce dostali a nulou dali. Jdou nad plán, kluci dřevění.

0 0
možnosti

28. 9. 2017 21:30

Jsem někde četl, že snad tam Zlín jede vyhrát. Asi jsem tu předponu viděl nějak špatně, možná i to slovo bylo jiné. No nic, já jenom nemám rád svalnaté kecy předtím, než vlezu na "plac". A jestli v 17té minutě prohrávají 3:0, tak to může také skončit debaklem, který Zlín ještě nezná.