Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

90. minuta
Utkání se dohrává, domácího gólmana vystrašil Jaroslav Černý, na druhé straně nepříjemně zajel do Vaniaka Zenge. A žlutou kartu dostává Fořt.
80. minuta
A místo Šventa přichází Kovařík.
76. minuta
Agilního Milana Černého nahrazuje Ivana.

Nepřehlédněte

Titulek jako odkaz v H1

Libovolný text pod titulkem. Lorem ipsum dolor sit amet rachot trumpeta ipsuma dolora sitam meta reta peta. Libovolný text pod titulkem. Lorem ipsum dolor sit amet rachot trumpeta ipsuma dolora sitam meta reta peta.
74. minuta
Domácí se dostali k čestnému úspěchu - Palát vracel do ohně centr ze strany a Straka na malém vápně nezaváhal.
68. minuta
První pořádná akce domácích, Vozábalovu křižnou přihrávku proměnil Zenge střelou do tyče.
18:38
Domácí fanoušci nedokážou unést výsledek zápasu a snaží se přelézt tribuny. Domácí pořadatelé se s nimi pouštějí do potyčky. Zápas je přerušen.
63. minuta
Po další standardní situaci zachránil domácí od pohromy zachránil Bartalský.
60. minuta
Po Straceném příchází Viktorka o další oporu - Naumova nahrazuje Straka.
56. minuta
Hosté v poklidu drží míč, zápas se hraje v poklidném tempu, slávistický kotel (celý stadion) již slaví.
50. minuta
Slavia hraje v pohodě, neustále se tlačí do útoku, domácí zatím odolávají.
18:18
Druhý poločas začal, domácí vystřídali, na hřiště přišel Xavier místo Koukala.
45. minuta
První poločas končí, o titulu již není pochyb.
45. minuta
Do další šance se vřítil Milan Černý, který ovšem bombou nepropálil skvělého Bartalského.
41. minuta
Do šance se hnal po uličce Fořta Milan Černý, míč si ovšem před Bartalským příliš předkopnul a snaha o vymodlení penalty mu nevyšla.
39. minuta
Fořt se dostal k odraženému míči za obranou Žižkova, pohrál si s Bartalským a je to 0:3.
37. minuta
Žlutou kartu dostává Volešák.
36. minuta
Slavia vede již 2:0, vlastní gól si vstřelil po krásné křídelní akci Jandy Hruška.
31. minuta
Ve velké šanci domácích byl Sabou, ale špatně se zorientoval ve vápně a nehlavičkoval přesně.
28. minuta
Švento skvěle nacentroval, Fořtovi sebral gólovou střelu z nohy Gabriel. Hosté mají šanci na roh, ten domácí opět odvrátili na další rohový kop. Centr na Brabce ale přesný nebyl.