Diskuze

Česko - Ukrajina 1:2. Hrubka české obrany v nastavení darovala Ukrajincům tři body

Čeští fotbalisté vstoupili do nové soutěže Ligy národů domácí porážkou 1:2 s Ukrajinou. Reprezentanty poslal v Uherském Hradišti v úvodním utkání skupiny B1 do vedení už ve čtvrté minutě Patrik Schick, ale v nastavení první půle srovnal Evgen Konopljanka a ve třetí minutě nastavení druhého dějství dokonal obrat střídající Olexandr Zinčenko. Zápas začal o čtvrt hodiny později kvůli výpadku osvětlení před výkopem.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

7. 9. 2018 12:10

Česko už dávno nepodává takové výkony, jako kdysi! Sice bych jim to přál, ale dal jsem na rozum a vsadil u Fortuny za pěkný kurz na Ukrajinu a vyplatilo se :)

0 0
možnosti

7. 9. 2018 11:10

Prostě se smiřme s faktem,že jsme na úrovni San Marina,Andorry a podobných.Nákupem třetiřadých hráčů z Afriky a Balkánu se úroveň fotbalistů nepozvedne!

0 0
možnosti

7. 9. 2018 5:56

Dlouhodobá nejen Peltova práce kolem fotbalu nese plně svoje plody. Naši hráči neumějí s balónem, nechápou, že protivníka musí držet na doraz a ne mu dávat spousty prostoru na kombinaci... Humus, velebnosti! Osa Vaclík - Schick toho moc nezmohla, ale skoro remizovala. Ten zbytek tam byl na odrážení balónů. Přeju sestup k tomu Kypru, kde si snad zahrajeme rovnocennou partičku s kuchaři, vrátnými, stewardy a úředníky.

0 0
možnosti

6. 9. 2018 21:13

Zápas Česko - Ukrajina je něco jako Německo -Turecko. Fanoušci hostí jsou tu zároveň tak trochu domácí