Zase bez gólu? Nuda! Naštvaní fanoušci vypískali Ibrahimoviče a spol.

22:08
PAŘÍŽ - Ve druhém utkání francouzské ligy po sobě nedali fotbalisté Paris Saint-Germain gól, a ztratili tak body v boji o čelo tabulky. V 19. kole totiž na domácím hřišti remizovali s Montpellierem 0:0. O průběžné druhé místo v tabulce je může v neděli připravit Lyon, který se utká s Bordeaux.

Fotbalisté Paris St. Germain Zlatan Ibrahimovič (vpravo) a Lucas foto: Reuters

V případě vítězství mohli jít Pařížané do čela francouzské ligy před Olympique Marseille. Jenže v duelu proti Montpellieru opět vyšli gólově naprázdno, stejně jako v předchozím kole na půdě Guingampu.

Obhájci titulu hráli bez nápadu a 45.000 fanoušků v Parku princů nudili. V prvním poločase si nevytvořili kloudnou šanci, k tomu hosté nevystřelili na branku a diváci především své miláčky o přestávce na cestě do kabin vypískali. PSG sice po pauze přidalo, ale výsledkem byl jen prudký přímý kop Davida Luize z 25 metrů.

Největší šanci měl poté jiný brazilský obránce Pařížanů Thiago Silva, jeho hlavičku ze 64. minuty však na brankové čáře zastavil jeden ze zadáků Montpellieru. Zápas tak skončil 0:0, což se modročerveným stalo na domácím stadionu po téměř dvou letech. A po stejné době také tým neskóroval ve dvou zápasech po sobě.