Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

Zápas v Rumunsku se nedohrál kvůli řádění fanoušků

13:07
BUKUREŠŤ - V rumunské fotbalové lize se nedohrál kvůli divákům zápas mezi Petrolulem Ploješť a Steauou Bukurešť. Na konci prvního poločasu jeden z fanoušků vběhl na hřiště a inzultoval stopera soupeře George Galamaze, rozhodčí ale zápas přerušil až později, když diváci zasáhli brankáře hostů pyrotechnikou.

Utrecht - Steaua Bukurešť. foto: Reuters

Hostující Steaua vedla krátce před poločasem 1:0, když rozhodčí odpískal v její prospěch penaltu. Na hřiště vběhl jeden z fanoušků domácích a uštědřil obránci soupeře ránu pěstí do zátylku. Rozhodčí následně vyloučil dva hráče hostů, stopera Martinoviče a brankáře Costeu, protože při snaze fanouška chytit agresora kopali.

Čtyřnásobný rumunský reprezentant Galmaz jel rovnou do nemocnice, kromě bolesti si stěžoval i na problémy se sluchem. "Podle vyšetření má zlomenou lícní kost a bude na marodce šest týdnů," uvedl sportovní ředitel bukurešťského týmu Narcis Raducan.

Sudí nechal zápas pokračovat, ale po dalších incidentech ho nakonec ukončil. Náhradního brankáře Steauy zasáhl bengálský oheň hozený z tribuny a způsobil mu několik vážných popálenin. Policie po zápase zatkla čtyři fanoušky Petrolulu.

Večerní parťák na koupací rituál: Vyhrajte balíček od sebamed Baby

Přebalit, vykoupat, umýt hlavu, pořádně promazat celé tělíčko... Skvělým parťákem pro takový večerní rituál je sebamed Baby. Sháníte-li jednoho...