Diskuze

Žádné zklamání. Do Turecka si jedem pro postup, říká záložník Sparty Hašek

Přestože prohospodařili během posledních deseti minut nadějný dvoubrankový náskok, sparťanský záložník Martin Hašek zůstával po remíze 2:2 s Trabzonsporem pozitivní: „Nějaká hořkost tam je, ale rozhodně bych nemluvil o velkém zklamání. Jsme v poločase, do Turecka jedeme postoupit.“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Novák 835

9. 8. 2019 9:20

Vždycky se mě líbilo, jaká optimistická prohlášení jsou před takovými zápasy. Ještě více mě ale udivuje, že jsou stejná optimistická prohlášení i po takovém nářezu, jako byl včera. Jedině Boleslav má jakousi naději, ale musí vyhrát, remíza nic neřeší. Plzeň uhrála snad nejhorší možný výsledek - 0:1, stačí dostat gól a už se vezou. A Sparta? 2:2 s tureckým týmem a jede si pro postup? Do Turecka? Ten člověk si to opravdu myslí?