PHILADELPHIA - BOSTON 0:6
Branky: 1. Pouliot, 3. Paille, 9. Chára (KREJČÍ), 18. Lucic, 28. Horton, 53. Seguin. Střely na branku: 31:34. Diváci: 19.948.
60. minuta
Utkání právě skončilo. Philadelphii končí šňůra vítězných zápasů. Boston se navíc posouvá do čela Východní konference právě před Flyers.
60. minuta
Do samostaného se řítil Max Talbot, ale na poslední chvíli mu akci překazili vracející se obránci.
59. minuta
Ještě se vylučuje. Van Riemsdyk vyfasoval dvě minuty na trestné lavici za nebezpečnou hru vysokou holí.
58. minuta
Bobrovskij ustál další útok. Tentokrát se natáhl pro odražený kotouč před dotírajícím soupeřem.
57. minuta
Marchand zachytil vyhození domácích ale z bezprostřední blízkosti branku Bobrovského přestřelil. Brankář Flyers pak chytá další střelu a diváci mu tleskají. Rinaldo navíc už opostil trestnou lavici.
56. minuta
Voráček pouze posouvá kotouč do středního pásma a odjíždí na střídačku. Následně se valí další útok Bostonu.
55. minuta
Rinaldo přišel o puk ve středním pásmu a neudržel nervy na uzdě. Za nedovolený zákrok míří na trestnou lavici.
55. minuta
Paille už si najížděl za obranu, ovšem přihrávka na něj byla příliš dlouhá. Jinak by se forvard Bruins řítil na Bobrovského úplně sám.
53. minuta
Boston zvyšuje na 6:0! Střelou zápěstím ze střední vzálenosti Bobrovského propálil mladík Tyler Seguin.
52. minuta
Tvrdá rána Joea Corva končí ve výstroji Sergeje Bobrovského. Vhazovat se bude po jeho levé straně.
51. minuta
Dvě chyby domácích Bruins nevyžili. Vzápětí se do útoku řítí Briere, ale nikdo ze spoluhráčů ho nepodpořil.
50. minuta
Po dlouhé době si puku "užil" Bobrovskij. Na Marchandův bekhend se pohodlně natáhl lapačkou.
50. minuta
Readova zadovka zpoza brány k Jágrovi nedoputovala. Český útočník byl uhlídán hostujícím obráncem.
48. minuta
Střelu od modré čáry Thomas kryje a nedává příležitost soupeři k dorážkám. Dnes se zdá brankář Bostonu téměř k nepřekonání.
47. minuta
Jágr nabil do strany Brierovi, proti jehož pokusu bez přípravy se Thomas bez obtíží přesunul a puk vyrazil betony.
47. minuta
Při signalizované výhodě Simmods zavezl puk do pásma a přihrál na střed Readovi. Ten bekhendem ovšem rozhozeného Thomase nepřekonal. Nicméně po reklamní přestávce budou mít domácí početní výhodu.
46. minuta
Jágr se snažil jednou rukou nahrát Brierovi do brankoviště, přihrávku ale zachytil hostující obránce.
45. minuta
Flyers se sice usadili v útoční třetině, tam jsou ovšem bezzubí. Do střeleckých pozic se prakticky vůbec nedostávají.