Vydra si v Anglii připsal již 14. ligovou branku v sezóně. Na výhru to nestačilo

19:02aktualizováno  20:40
LONDÝN - Fotbalista Matěj Vydra si ve druhé anglické lize přenesl střeleckou formu i do nového roku, jeho trefa však Derby vítězství nepřinesla. Český reprezentační útočník otevřel v duelu se Sheffieldem United skóre, přímý souboj dvou nejlepších kanonýrů soutěže ale nakonec skončil remízou 1:1.

Matěj Vydra (uprostřed) v dresu Derby County. foto: Facebook Derby County

Vydra proměnil v polovině prvního poločasu pokutový kop a 14. trefou v sezoně se dotáhl na nejlepšího střelce ligy Leona Clarka. Útočník Sheffieldu United ale ve druhé půli vyrovnal a opět se osamostatnil v čele tabulky kanonýrů.

Anglická druhá fotbalová liga - 26. kolo:

Bolton - Hull 1:0, Derby - Sheffield United 1:1 (za domácí gól Vydra), Leeds - Nottingham 0:0, Norwich - Millwall 2:1, Preston - Middlesbrough 2:3, QPR - Cardiff 2:1, Sheffield Wednesday - Burton 0:3, Sunderland - Barnsley 0:1, Aston Villa - Bristol 5:0.