Trefuje se až Kovaljov, v případě vítězné trefy to bude hattrick.
Ani Doan neprostřelil Thomase.
03:05
Východ začíná, Lecavalier neuspěl.
03:02
Nastavení končí, uvidíme penalty - krásné vyvrcholení celého zápasu. V přesilovce měl šanci i Milan Hejduk, jen těsně minul branku!
03:01
V nastavení je rychlost již srovnatelná s regulérním zápasem, navíc domácí fanoušci fandí svým barvám, které hrají oslabení.
02:58
Prodloužení má neuvěřitelná náboj, nejprve zamítne šanci na hattrick Kovaljov, poté v 62. minutě skvělwe vychytá Iginlu neuvěřitelným rozštěpem Thomas! Následně nezvládne nájezd ani Getzlaf, ale je to s faulem a je zde první vyloučení tohoto zápasu!
02:55
Poslední minuta je nahoru dolů, nejdříve je v šanci St. Louis, po něm na druhé straně Thornton a následně opět St. Louis. Skvělými zákroky ale oba brankáři gólům zabraňují - čeká nás tak nastavení.
02:54
57. minuta: Bouwmeester si vzal na modré puk, potáhl jej až do mezikruží a nedal šanci Luongovi - 11:11.
02:51
56. minuta: Další zaváhání dvojice Kaberle-Chára a Kane proměňuje nájezd, poté co do branky zatlačí puk i s Thomasem.
02:46
54. minuta: St. Louis překonává skvělou střelou zpoza obránce Luonga - 10:10.
02:38
Akce se střídají nahoru dolů, branky ale nepadají.
02:35
49. minuta: Po krásném háčkování Boyleho se dostal do šance Toews, ale Thomas skvěle zasáhl.
02:34
Tři minuty již nepadla branka, šance ovšem střídá šance, Thomas dokonce zasahoval proti akci Doana maskou.
02:29
43. minuta: Toews prostřeluje z křídla Thomase po přihrávce Kanea - 9:10.
02:27
43. minuta: Trefuje se také Dany Heatley, po přihrávkách celého útoku Savard-Ovečkin-Heatley. Je to 9:9.
02:25
A pokračují střelecké hody, v 41. minutě se trefuje Shane Doan, ze vzduchu po přihrávce Modana - 9:8, Západ podruhé v zápase vede.
02:16
Začíná třetí třetina, v brankách se představují Tim Thomas v dresu Východu a Roberto Luongo v dresu Západu.