20. listopadu 2009 14:56 Lidovky.cz > Sport > Názory

VÍZEK: Slavii dál nevěřím, stála mě už dost peněz

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 5Diskuse
Ladislav Vízek.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ladislav Vízek. | foto: ČTK

PRAHA "Tohle kolo je poměrně těžké," začíná své tipování ladislav Vízek. Pak ale ještě zmíní další zajímavé téma, což je počasí. "Za nás to bylo jiné, v tuhle dobu už jsme měli dávno zazimováno," popisuje Vízek. "Ale z pozice diváka jsem rád, že se ještě pořád hraje. Nejsme sice jižanské země, ale většina trávníků už je vyhřívaných, takže se to dá," uzavírá téma mrazivých dní.

 

Sobota 21.11. 16:00 Příbram - Slovácko, tip 0

To je remízový zápas. Oba týmy hrají nad očekávání dobře. Slovácko má dvojici Švancara - Zelenka, Příbram zase výhodu domácího prostředí.

Sobota 21.11. 16:00 Viktoria Plzeň - Bohemians Praha, tip 1

Jasná jednička. Na straně Plzně je výrazně větší kvalita, tady není co řešit.

Sobota 21.11. 16:00 Brno - České Budějovice, tip 1

Věřím, že v souboji dvou týmu, kterým se nedaří vyhraje domácí tým. Míra Beránek si bude chtít udělat alespoň trochu radosti po zpackaném podzimu.

Sobota 21.11. 13:30 Kladno - Bohemians 1905, tip 2

Zápas se zřejmě odehraje na Strahově, což by výhodu domácího prostředí přesunulo na stranu Bohemky. Na domácí půdě by Kladno mělo více šancí, ale takhle věřím hostům.

Sobota 21.11. 18:00 Sparta Praha - Slovan Liberec, tip 0

Toho se bojím. Favorit je papírově jasný, ale Sparta bude hrát bez řady opor jako třeba Řepka a Kušnír. Možná zase budou lidi říkat, že jsem se zbláznil, ale vidím to na pokračování remízové šňůry v podání Sparty.

Sobota 21.11. 19:15 Jablonec - Slavia Praha, tip 1

Už musím jít proti Slavii, stálo mě to letos hodně peněz. Nevěřím jim, Jablonec je kompaktní mužstvo a těžko se proti nim bude Slavie chytat.

Neděle 22.11. 17:00 Mladá Boleslav - Baník Ostrava, tip 1

Také velmi těžké. Nechci už dávat nulu. Obě mužstva hrají na vítězství, takže z toho plichta snad nebude. Víc věřím domácím, kterým útočný styl Baníku bude vyhovovat.

Pondělí 23.11. 17:30 Sigma Olomouc - Teplice, tip 2

Dám dvojku, protože Teplice jsou ve velké formě a mají na to, aby vyhrály i na půdě Hanáků.

  • 5Diskuse