11:00
toluca - Tenhle fotbalový rozhodčí má velký smysl pro drama. Sám si zrežíroval konec zápas, který by leckterý dramatik nevymyslel. Ve víkendovém duelu mexické nejvyšší soutěže mezi Tolukou a Monarcas nařídil za stavu 0:1 ve 101. minutě penaltu pro domácí tým. Okamžitě poté, co ji Pablo Barrientos neproměnil, okamžitě ukončil zápas. A nic nedbal na to, že Barrientos z dorážky o sekundu později skóroval.

(ilustrační snímek) foto: ČTK/AP

Nařídit penaltu pro domácí tým za stavu 0:1, navíc když nastavujete ve druhém poločase 11 minut, to už chce pořádnou porci odvahy.

Po dvanácti letech se Filip Trdla (vpravo) rozhodl, že už toho má dost.
Antonio Ferreira (v zeleném, vlevo) chce pokračovat v napadení rozhodčího.

Pak se však nejspíš hnulo v rozhodčím svědomí, a když Barrientos penaltu neproměnil, rozhodl se nekomplikovat si život a duel ukončil.

Pravidla sice stojí v tomhle případě za ním, rozhodl však proti jejímu duchu a nikdo se tak nemohl divit, že se kolem něj seběhli domácí hráči, kteří jej nejspíš častovali několika nevybíravými slovy.

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...