11:59
NEW YORK - Hokejistům NY Rangers se v poslední době daří. S devíti body ze sedmi duelů patří k lepším týmům NHL, navíc se mohou pyšnit sérií tří výher v řadě. Naposledy porazili "Jezdci" rivala z New Jersey 3:1. V zápase ale došlo i na jednu velmi kuriózní záležitost.

V závěru druhé třetiny hráli domácí přesilovou hru a měli šanci zvýšit vedení na 3:0. Obránce Del Zotto, jeden z největších talentů soutěže a objev loňské sezony, se skutečně trefil. A velmi přesně. Ovšem ne za záda Martina Brodeura, ale dva metry nad jeho branku do kamery zavešené v ochranné síti.

Pukem se mu podařila skutečně nevídaná věc - objektiv kamery byl totiž menší než průměr puku. Podle zámořských komentátorů se něco podobného stalo poprvé v historii... Rangers jeho "zástřel" nakonec mrzet nemusel, v závěrečné třetině se sice trefil navrátilec do sestavy "Ďáblů" Ilja Kovalčuk, v poslední vteřině pojistil výhru newyorského celku do prázdné branky Dubinsky.