6:00
VALENCIE - Katalánské derby mezi Valencií a Barcelonou (2:3) vždy provázejí velké emoce. Tentokrát nelibost fanoušků domácího týmu schytaly útočné hvězda Barcy Neymar a Luis Suárez, které jeden z nich trefil při oslavě gólu hostů lahví do hlavy.

Luise Suáreze (uprostřed) a Neymara (vpravo) trefil jeden z fandů Valencie lahví do hlavy. foto: Facebook Jiřího Suchánka.Reuters

Mourinho je na dně. Chelsea deklasovala jeho United 4:0

Hodně zlé krve přinesl sobotní zápas dvou velkých rivalů. Barca totiž o své výhřa rozhodla až proměněnou penaltou Lionela Messiho v 92. minutě.

„Nejsem tu od toho, abych říkal, že se láhve házet nemají. Slavili jsme gól proti soupeři, který nám to v zápase dělal těžké,“ uvedl trenér Barcy Luis Enrique smířlivě.

Luis Suárez po šestém gólu Barcelony do sítě Celticu Glasgow.
Barcelona ukázala drtivou sílu v útoku. Messi dal hattrick, Suárez góly dva....

I když oba muži ulehli s bolestivou grimasou na trávník, měli by být podle vyjádření trenéra v pořádku. Mnohem hůř naopak dopadl kapitán Andrés Iniesta, který se ve 29. minutě zranil.

„Andrés Iniesta si ze zápasu ve Valencii odnesl zraněný laterální kolenní vaz, se kterým by měl být mimo hru šest až osm týdnů,“ stojí na webu Barcelony.