18:29
LIVERPOOL - Nejdražší fotbalista světa Neymar se vrátil na hřiště po tříměsíčním zranění nohy a hned výstavním gólem pomohl Brazílii k vítězství 2:0 nad Chorvatskem v přípravném utkání v Liverpoolu.

Brazilec Neymar slaví úvodní gól přátelského zápasu s Chorvatskem. foto: Reuters

Neymar si na konci února vymkl kotník a zlomil nártní kůstku a začátkem března v Brazílii podstoupil operaci. Hvězdný útočník Paris St. Germain dnes naskočil do druhého poločasu, v 69. minutě si v šestnáctce pohrál s chorvatskými obránci a napálil míč přesně do horního růžku. Neymar při oslavě branky běžel obejmout lékaře brazilské reprezentace.

Brazilci ve třetí minutě nastavení náskok pojistili druhým gólem. Na „svém“ stadionu Anfield se obloučkem prosadil střídající útočník Liverpoolu Roberto Firmino.

Neymar slaví gól při zápase s Chorvatskem.
Přátelský zápas Brazílie - Chorvatsko. Neymar (vpravo) slaví gól se spoluhráčem...

Pětinásobní světoví šampioni sehrají závěrečnou přípravu před MS za týden proti Rakousku. Turnaj v Rusku „Kanárci“ odstartují 17. června proti Švýcarsku a v základní skupině ještě narazí na Kostariku a Srbsko.

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...