18:35
BERGAMO/PRAHA - Viděli jste už ve fotbale hodně? Tohle ještě zaručeně ne. Španělský ofenzivně laděný záložník ve službách italské Neapole José Callejón pohřbil v zápase s Atalantou šanci, která by se opravdu měla proměňovat. To může těšit Spartu, která se s Neapolí utká v posledním zápase skupiny Evropské ligy.

Sám před prázdnou bránou. Ale gólem to neskončilo... foto: repro: Youtube.com

Neuvěřitelný okamžik se odehrál během středečního utkání 9. kola italské ligy. Poté, co favorizovaná Neapol v 58. minutě inkasovala jako první, její tlak ještě zasílil. Přetavit ve vytoužené vyrovnání ho mohl Callejón, který si naběhl na zadní tyč zcela odkryté brány.

Jenže komfortní pomalou přihrávku trefil tak neuvěřitelně špatně, že z metru přestřelil břevno.

Jeho frustraci nakonec trochu zmírnil spoluhráč Gonzálo Higuaín, jenž v 86. minutě dokázal trefit pro Neapol alespoň bod za remízu 1:1.

Callejónův kousek dal vzpomenout na podobná zaváhání, kterými se svého času v Chelsea „proslavil“ například jeho krajan Fernando Torres.

Šárka Hamrusová: Díky laktační poradkyni jsem si přestala myslet, že je chyba ve mně

Šárka chtěla kojit. Chvíli to ale vypadalo, že se jí to nepodaří. Díky správně zvolené laktační poradkyni nakonec dosáhla úspěchu. Poslechněte si...