15:01
Belfast - Heslem když musíš, tak musíš, se řídil hráč FC Coleraine Eoin Bradley. Britský útočník si v semifinále Irského poháru proti Ballymena United během přestávky před prodloužením nestihl odskočit do útrob stadionu a vymočil se na hřišti.

Eoin Bradley. foto: twitter

Eoin Bradley zažil vskutku nevšední zápas. Nejprve tvořivý záložník s číslem 10 poslal Coleraine do vedení střelou z přímého kopu, v 94. minutě ale vyrovnal Kenny Kane a utkání šlo do prodloužení, ve kterém vyhrála Ballymena po pokutových kopech.

O přestávce před prodloužením se oba týmy sešly k taktické poradě. Evidentně rozhozený Bradley potřeboval na toaletu, ale bylo mu jasné, že nemá čas na to, aby si odskočil do kabiny.

„Omlouváme se všem fanouškům za tento neslýchaný moment,“ omluvil se v živém přenosu komentátor britské stanice BBC 2 Stephen Watson poté, co se Bradley vymočil na hřišti.

Nervózní Lehmann si odskočil za branku

Podobně kuriózní situace se stala před jedenácti lety během zápasu Ligy mistrů mezi Stuttgartem a rumunskou Unireou Urziceni, ve které oba týmy bojovaly o postup do osmifinále soutěže. Zkušený reprezentační brankář německého celku Jens Lehmann již nevydržel čekat na přestávku a tak se vymočil za reklamní panely za brankou.

Celá úsměvná situace se stala v 18. minutě zápasu 6. kola základních skupin Ligy mistrů, když již domácí Stuttgart vedl nad Urzicenou 3:0. Lehmann byl podle vlastních slov nervózní, a tak si potřeboval odskočit, do poločasové přestávky bylo totiž ještě daleko.