19:00
PRAHA - František Ringo Čech, Jakub Kohák, David Suchařípa či Pavel Novotný. A nově i Jakub Štáfek alias Julius „Lavi“ Lavický si zakomentoval na O2 Sport derby pražských S. A jako sparťan nešetřil rozhodčího, slávisty ani Vojtaana, svého spolukomentátora a fanouška Slavie Vojtěcha Záveského, který nazpíval úvodní znělku ke kultovnímu seriálu Vyšehrad.

Julius Lavi Lavický měl opět spadeno na slávisty. foto: OBBOD

Čínská ambasáda. Sparťané Kadlec s Šuralem se opřeli do Slavie, přidal se i Limberský

Ještě před derby si Lavi a Vojtaano společně zarapovali v Derby Songu, kde popisovali bídný stav v současné Spartě či majetkové poměry ve Slavii.

Mladíci, kteří se oblékli stejně jako ve zmíněném klipu do županů svých týmů, neměli kvůli opatrné hře obou týmů dlouho příležitost k projevení emocí, v 81. minutě se však dočkal Štáfek po vedoucím gólu Václava Kadlece. „Vencó, nazdár, góly,“ radoval se Lavi.

Slavia vs. Sparta, hostující Kadlec se Šuralem se radují z gólu.
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha. Zleva Milan Škoda ze Slavie se raduje z...

V tu chvíli se Záveský vtipně rozloučil s fanoušky, protože už nečekal, že stihne Slavia vyrovnat. V 91. minutě se však dočkal po proměněné penaltě Milana Škody po nasimulovaném pádu Ruslana Mingazova.

A to rozpálilo Štáfka doruda. „To je v pr*eli. Takovýhle góly se ti líbí? Tohle je faul? Co to je za faul? Tohle je smutný,“ rozčiloval se Lavi.

Na konci jej však Vojtaano usadil. „Utkání skončilo 1:1, síly byly vyrovnaný, závěr byl divokej, ale byl to pěknej fotbal,“ smál se Záveský. „Když myslíš,“ odvětil mu smířeně Štáfek. „Myslím,“ řekl s úsměvem Vojtaano. „Myslet znamená ho*no vědět,“ zakončil Lavi.