30. prosince 2016 16:58 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Horko na Sicílii. Místní derby skončilo požárem autobusu, utíkal i český kouč

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Hořící autobus fotbalistů Regginy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hořící autobus fotbalistů Regginy. | foto: youtube.com

MESSINA Syn slavného českého fotbalového trenéra Zdeňka Zemana Karel musel se svými svěřenci z Regginy opustit hořící autobus. Incident se odehrál po sicilském derby v Messině ve třetí italské lize, které domácí vyhráli 2:0.

Fanoušci po utkání zapálili už na dálnici autobus se soupeřem vracejícím se domů. A 35 lidí muselo vyskákat z plamenů, které prostředek podle očitých svědků zachvátily jako papír. O incidentu informoval italský list Corriere dello Sport. Klub podal žalobu na neznámého pachatele.

Ke konfliktům došlo také, ještě než se začalo hrát. Jeden z hráčů Messiny udeřil soupeřova gólmana Andrea Salu a vyvolal potyčku. „Dostali jsme už před zápasem, pak na hřišti, podpálili nám autobus... Prohráli jsme, ale tohle nemělo s fotbalem nic společného,“ citoval list devětatřicetiletého Zemana.

Ten k nováčkovi soutěže přišel před sezonou a krátce po polovině ročníku s ním ztrácí dva body na záchranu. Předtím vystřídal řadu klubů ve čtvrté nejvyšší soutěži, v nichž vyznával stejně ofenzivní fotbal, jenž proslavil jeho otce.

Vedení Messiny, kde Zdeněk Zeman trénoval koncem 80. let minulého století, v tiskové zprávě vyloučilo, že by se na podpálení autobusu podíleli její hráči či příznivci.

ČTK, Lidovky.cz
  • 0Diskuse


Fotbalové soutěže

Premier League - 6. kolo

23.9. West Ham 13:30 Tottenham
23.9. Burnley 16:00 Huddersfield
23.9. Everton 16:00 Bournemouth
23.9. Man City 16:00 Crystal Palace
23.9. Southampton 16:00 Man United
23.9. Stoke 16:00 Chelsea
23.9. Swansea 16:00 Watford
23.9. Leicester 18:30 Liverpool
24.9. Brighton 17:00 Newcastle
25.9. Arsenal 21:00 West Bromwich

Premier League - 5. kolo

15.9. Bournemouth 2 : 1 Brighton
16.9. Crystal Palace 0 : 1 Southampton
16.9. Huddersfield 1 : 1 Leicester
16.9. Liverpool 1 : 1 Burnley
16.9. Newcastle 2 : 1 Stoke
16.9. Watford 0 : 6 Man City
16.9. West Bromwich 0 : 0 West Ham
16.9. Tottenham 0 : 0 Swansea
17.9. Chelsea 0 : 0 Arsenal
17.9. Man United 4 : 0 Everton

Premier League

Tým Z V R P S B
1. Manchester United FC 5 4 1 0 16:2 13
2. Manchester City FC 5 4 1 0 16:2 13
3. Chelsea FC 5 3 1 1 8:5 10
4. Newcastle United FC 5 3 0 2 6:4 9
5. Tottenham Hotspur FC 5 2 2 1 7:3 8
6. Huddersfield Town 5 2 2 1 5:3 8


REGISTRACE NA SERVERU LIDOVKY.CZ, NEVIDITELNÉM PSU A ČESKÉ POZICI

SMS Registrace

Diskuse LN jsou pouze pro diskutéry, kteří se vyjadřují slušně a neporušují zákon ani dobré mravy. Registrace je platná i pro servery Neviditelný pes a Česká pozice. více Přestupek znamená vyřazení Vašeho telefonního čísla z registrace a vyřazený diskutér se již nemůže přihlásit ani registrovat pod stejným tel. číslem. Chráníme tak naše čtenáře a otevíráme prostor pro kultivovanou diskusi.
Viz Pravidla diskusí. schovat

Jak postupovat

1. Zašlete SMS ve tvaru LIDOVKY REG na číslo 900 11 07. Cena SMS za registraci je 7 Kč. Přijde Vám potvrzující SMS s heslem.

2. Vyplňte fomulář, po odeslání registrace můžete ihned diskutovat

Tel. číslo = login,
formát "+420 xxx xxx xxx"
Kód ze SMS je rovněž heslo
Vaše příspěvky budou označeny Vaším jménem, např. K. Novák.
* Nepovinný.
Odesláním souhlasíte s Pravidly diskusí.

Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak
Alternativní, nebo přirozený? Normální porod chápe každý jinak

Chcete porod bez léků a věčného vyrušování, jenže lékaři vás označí za alternativní matku.

Najdete na Lidovky.cz