11:55
LONDÝN - Poslední dobou neprožívá právě ideální období. Kvůli velké kritice na svou osobu ukončil Gonzalo Higuaín reprezentační kariéru, po svém lednovém příchodu z AC Milán je pak argentinský útočník pod tvrdou palbou fanoušků i v Chelsea. V pondělní dohrávce 35. kola Premier League proti Burnley (2:2) si však Higuaín spravil chuť.

Gonzalo Higuaín se trefuje do sítě Burnley. foto: ČTK/AP

Ve 14. minutě zápasu si Higuaín parádně vyměnil ve velkém vápně míč s Césarem Azpilicuetou a pak přesnou bombou pod břevno nedal sebemenší šanci gólmanovi Tomu Heatonovi.

Argentinský útočník se samou radostí rozběhl k fanouškům Chelsea, která po gólu N´Gola Kantého v 12. minutě otočila skóre na 2:1.

Když však Higuaín vběhl mezi dvě dámy, aby je objal radostí, jistě nečekal, že si jej jedna přitáhne k sobě a strčí mu obličej do svého poprsí.