Utkání 13. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary, 17. listopadu 2020 v Hradci Králové. Zleva Filip Hronek z Hradce Králové a Martin Kadlec z Karlových Varů v pěstním souboji. foto: ČTK

Hradec Králové - Velmi ostrou premiéru prožil už při svém druhém extraligovém startu útočník Karlových Varů Martin Kadlec. Jedenatřicetiletý forvard se v utkání 13. kola proti Hradci Králové (4:0) popral s reprezentačním obráncem Filipem Hronkem a při pěstním souboji se statečně držel.
  13:35

Hradecký Mountfield tahal v utkání proti Karlovým Varům od začátku za kratší provaz a když prohrával v 35. minutě po brankách Koblasy, Kašeho, Beránka a Zábranského 0:4, utkání se dohrávalo už prakticky jen z povinnosti.

Utkání 13. kola hokejové extraligy: Mountfield Hradec Králové - HC Energie...
Filip Hronek v souboji u hrazení s Rastislavem Dejem.

Ve třetí třetině se Hradec pokoušel alespoň o četný úspěch, domácím ale nepomohly ani dvě dvojnásobně přesilovky.

A tak si Hradec musel připsat alespoň jinou výhru. To když reprezentační obránce Filip Hronek, jenž je v Hradci zapůjčen z historicky úspěšného týmu NHL Detroit Red Wings, v bitce jasně přepral Martina Kadlece.

Pěstní souboj začíná v čase 2:02:00:

„Na začátku střídání jsem Hroňu dohrál u manťáku a od té doby na mě celé střídání pokřikoval, ať to shodíme. Já jsem mu u nás ve třetině řekl, že nemám problém, ale bral jsem to spíš jako hec. Ale on si tam pro mě pořád jezdil. A když se u střídačky naskytla situace to shodit, tak sice jsem nečekal, že to udělá, ale shodil to. A já jsem necouvnul,“ popsal v rozhovoru pro web hokej.cz inkriminovanou situaci Kadlec, pro něhož to byl teprve druhý extraligový start.

Karlovy Vary si vítězstvím v Hradci upevnily šestou příčku, sedmá Mladá Boleslav na ně ztrácí už pět bodů.

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...