V KHL září další Čech, Kašpar zaznamenal druhý hattrick během týdne

17:27
MOSKVA - Hokejový útočník Lukáš Kašpar zaznamenal během jediného týdne již druhý hattrick v KHL a výrazně přispěl k výhře Astany nad Omskem 6:4. Tři góly dal úřadující mistr světa již minulou středu do sítě Kazaně a nyní svou bilanci vylepšil o další tři branky. Díky tomu se v tabulce nejlepších střelců soutěže dotáhl s 14 přesnými trefami na svého dnešního soupeře Romana Červenku a Patricka Thoresena z Ufy.

ilustrační foto foto: Reuters

Kašpar se poprvé prosadil ve 26. minutě, kdy využil Červenkovo vyloučení a poslal svůj tým do vedení 3:2. Hosté sice bleskově vyrovnali, hned další přesilovkovou kombinaci ale znovu zakončil pětadvacetiletý český kanonýr. Svou třetí branku si schoval až na závěr při power play Omsku.

Do střeleckých statistik se zapsali jednou asistencí i Červenka s obráncem Martinem Škoulou, vyrovnání na 4:4 ještě ve druhé třetině zařídil Jaromír Jágr při dvojnásobné přesilovce.

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.