Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

Úvodní závod Turné vyhrál v Oberstdorfu Stoch, Koudelka má bod

18:55
oberstdorf - Úvodní závod Turné čtyř můstků v německém Oberstdorfu vyhrál polský skokan na lyžích Kamil Stoch, jenž v prestižním seriálu obhajuje celkové vítězství z minulého ročníku. Český reprezentant Roman Koudelka získal díky 30. místu první bod v sezoně Světového poháru.

Slavící Kamil Stoch foto: MAFRA - Michal Sváček

Dvojnásobný olympijský vítěz Stoch dosáhl na výhru díky suverénně nejdelšímu skoku dne 137 metrů v druhém kole.

Třicetiletý rodák ze Zakopaného se díky tomu posunul z děleného čtvrtého místa po prvním kole a porazil o 4,2 bodu domácího favorita a lídra SP Richarda Freitaga.

Úspěšný polský den potvrdili třetí Dawid Kubacki a pátý Stefan Hula.

Nejlepší český skokan Koudelka poprvé v sezoně postoupil do druhého kola, jež se mu ale nepovedlo a z 21. pozice klesl na poslední třicátou.

Čestmír Kožíšek obsadil 32. příčku, Vojtěch Štursa byl klasifikován jako poslední sedmačtyřicátý.

Svatý grál na suchou kůží na nohou. Přečtěte si, co vám pomůže!

30 uživatelů eMimina mělo možnost otestovat krém na nohy od Manufaktury z kolekce Louka. Pomohl vám na suchou a hrubou pokožku chodidel? Přečtěte...