Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

DUEL USA-GHANA SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Je tady konec zápasu. Ghana poprvé v historii postupuje do čtvrtfinále mistrovství světa. USA jede domu. Zápas dlouhý 120 minut lépe zvládli fotbalisté z Afriky, kteří svého soka ze Spojených států porazili 2:1.
120. minuta
USA
Američané zahrávali rohový kop, na který si naběhnul do pokutového území i brankář Howard, ale ohrožení branky se nekonalo.
120. minuta
důležité
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty k druhé části prodloužení.
120. minuta
USA
Američané se konečně dostali do blízkosti pokutového území. Střílet zkoušel Dempsey, ale zhuštěnou obranu prostřelit nedokázal.
118. minuta
USA
Fotbalisté USA nemohou najít recept na obranu soupeře. Jejich akce končí v samotném zárodku. Ghaňané brání v závěrečných minutách prodloužení velmi disciplinovaně.
116. minuta
Ghana
Ghaňané rozehrávali roh a s jeho exekucí vůbec nespěchali, aby ušetřili trochu času. Nakonec pro brankáře Howarda ani nebezpečí neznamenal.
115. minuta
USA
Američanům zbývá už jen pouhých pět minut na vyrovnání.
113. minuta
Ghana
Inkoom vystřídal. Nahradil ho zkušený Ghaňan Muntari.
111. minuta
Ghana
Inkoom dlouho leží na zemi v nefotbalové pozici. Nyní je ošetřován v zámezí.
110. minuta
USA
Deset minut zbývá do konce prodloužení a tlak hráčů USA pomalu sílí.
109. minuta
USA
Pár metrů před rohem pokutového území zahrával přímý kop Donovan, ale centrovaný míč ze vzduchu odrazil do bezpečného prostoru brankář Kingston.
108. minuta
USA
Drobné chyby v obraně Ghany zatím unavení hráči USA nedokázali proměnit v gólovou příležitost.
106. minuta
Začala druhá část prodloužení zápasu Ghana - USA. Stav zápasu je 2:1 pro africké mužstvo.
105. minuta
První část prodloužení je u konce. Týmy si vymění strany a v zápase se bude bez zdlouhavého občerstvování a času na odpočinek pokračovat.
105. minuta
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec první části prodloužení.
104. minuta
Ghana
Fotbalisté Ghany hrají přesně to, co potřebují. Daleko od své branky.
101. minuta
Uplynulot více než 100 minut dramatického zápasu.
98. minuta
USA
Dvě šance v těsném sledu za sebou si vypracovali Američané, ale míč vždy skončil v zámezí mimo tyče brankáře Kingstona.
93. minuta
Ghana
Gyan, ač tvrdě atakovaný dvěma obránci, přebral centrovaný míč a tvrdě vypálil na bránu těsně za hranicí pokutového území. Tim Howard jeho razantní ránu zlikvidovat nemohl.