DUEL URUGUAY-NIZOZEMSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
22:36
Já Vám děkuji za pozornost a u dalších online přenosů naviděnou.
22:35
Druhé semifinále je na pořadu zítra 7.7 od 20:30, v němž se utká Španělsko - Německo.
22:33
Hráči Uruguaye svůj tlak v poslední tříminutovce ve vyrovnávací branku nepřetavili. I když jednu příležitost měli, tak nejvhodnější moment ke střele prováhali.
90.+5. minuta
důležité
První semifinále Uruguay - Nizozemsko 2:3 právě skončilo.
90.+2. minuta
gól
Je tu snížení! Signál z přímého kopu zužitkoval Maxmiliáno Pereira - 2:3.
90. minuta
Uzbecký rozhočí nastaví tři minuty navíc.
86. minuta
Nizozemsko
Arjen Robben sprintoval na Museleru, v zakončení ale selhal. Přelobovat se nizozemskému rychlíkovi brankáře nepodařilo.
82. minuta
O výsledku utkání je už zřejmě rozhodnuto. Nizozemci srší sebevědomím a v pohodě si kráčejí za postupem do finále.
73. minuta
gól
A Tulipány už mají dvoubrankové vedení! Po centru Kuijta z pravé strany hřiště uklídil balón za bezmocného Musleru hlavou Robben - 1:3.
70. minuta
gól

Nizozemsko se podruhé v tomto zápase dostává do vedení! Střelu Wesleyho Sneijdera tečoval do sítě Álvaro Pereira. Uruguay - Nizozemsko 1:2.

• Uruguay - Nizozemsko (Sneijder střílí)

Uruguay - Nizozemsko (Sneijder střílí) / Autor: Reuters

68. minuta
Nizozemsko
Van Persie ve vápně uvolnil van der Vaarta, jehož dělovku Muslera vyrazil pouze pod nohy Robbena, ale ani tak kvalitní záložník ve stoprocentní šanci nezamířil přesně.
67. minuta
Uruguay
Nenamlsaný Forlán z přímého kopu vzdáleného třicet metrů od brankové čáry pořádně protáhl Stekelenburga.
63. minuta
Nizozemsko
Tlak Nizozemců graduje. Ti kombinují kolem šestnáctky Uruguaye.
60. minuta
Uruguay
Centr Pereiry prodloužil Forlán pouze do náruče Stekelenburga.
58. minuta
Nizozemsko
Robben u postranní čáry jednoho obránce vykoupal, druhý ho už ale odzbrojil.
55. minuta
Ve druhém poločase je to především boj o každý centimetr hrací plochy.
50. minuta
Uruguay
Ve velké šanci se ocitl Cavani, ale Stekelenburg mu míč před pokutovým územím ukopl, posléze se do polookryté brány pokoušel trefit Pereira, ale míč letící mezi tři tyče odvrtátil na roh Bronckhorst.
46. minuta
Nizozemsko
První střídání v zápase připravil nizozemský stratég van Marwijk, když na hřiště poslal útočně laděného van der Vaarta místo de Zeeuwa.
46. minuta
Po přestávce utkání pokračuje.

Nepřehlédněte

Uruguay:
Muslera - M. Pereira, Godin, Victorino, Cáceres - Pérez, Gargano, Arévalo, A. Pereira - Cavani, Forlán (C).

Nizozemsko:
Stekelenburg - Boulahrouz, Heitinga, Mathijsen, van Bronckhorst (C) - de Zeeuw, van Bommel - Kuyt, Sneijder, Robben - van Persie.

Rozhodčí: R. Irmatov (UZB) - R. Iljasov (UZB), B. Kočkarov (KZG) - Y. Nishimura (JPN).