DUEL URUGUAY-JIŽNÍ KOREA SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Rozhodčí zápas ukončil. Prvním čtvrtfinalistou mistrovství světa se stala Uruguay, která porazila Jižní Koreu 2:1.
90. minuta
Jižní Korea
Fotbalisté Jižní Koreji mají takřka celé nastavení hry míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat do pokutového území soupeře.
90. minuta
důležité
Urugaye je blízko postupu do čtvrtfinále. Rozhhodčí nastavuje ještě tři minuty.
87. minuta
Jižní Korea
Mohlo být znovu vyrovnáno. Nádhernou přihrávku vyslal Či-song na Tong-kuka, který sám před brankářem netrefil balón úplně ideálně, přesto nadělal Muslerovi problémy. Brankář ho sice pouze tečoval a míč směřoval do sítě, ale na jeho cestě ho zastavil Lugano.
86. minuta
Uruguay
Brejkové situace nabízejí svým soupeřům fotbalisté Koreji, kteří nyní vsázejí na jedinou kartu a soustředí se jen na útočení.
84. minuta
Jižní Korea
Brejkovou situaci Uruguaye zastavil faulem Jong-hjong. Rozhodčí jeho počínání ohodnotil žlutou kartou.
80. minuta
Uruguay
Rohový kop Forlána obrana Koreje sice dokázala odvrátit mimo pokutové území, ovšem tam se míče zmocnil Suárez a nádhernou střelou k tyči zaznamenal svůj druhý gól v zápase.
80. minuta
gól
Uruguay jde znovu do vedení!
80. minuta
Uruguay
Diego Forlán poslal míč do pokutového území, ale tam ho na další roh odvrátil Čchu-jong. Forlán si kop zopakuje.
80. minuta
Uruguay
Uruguay bude zahrávat rohový kop.
79. minuta
Uruguay
Uruguay je znovu v zápase. Jejich hra působí po inkasovaném gólu o mnoho aktivnějí.
74. minuta
Uruguay
Po centrovaném míči se zcela sám za obranou ocitl Suárez, ale hlavičkou mířil do země tak silně, že se od ní balón odrazil až nad břevno.
70. minuta
Uruguay
Fotbalisté Uruguaye tuší, že gól padl kvůli přílišné pasivitě, proto režii hry přebírají v těchto chvílích oni.
68. minuta
Jižní Korea
Přímý kop zahrával nejaktivnější muž zápasu Či-song, který vyslal centrovaný míč do pokutového území. Victorino ho sice vybojoval a odvrátil, ovšem jen do prostoru, kde byl volný Čong-jong. Ten prostřelil jak gólmana, tak bránícího hráče na čáře.
68. minuta
gól
Korea dává gól! Je vyrovnáno - 1:1.
64. minuta
Jižní Korea
I na druhé straně se mohla kopat penalta, ovšem za přišlápnutí soupeře obráncem Uruguaye tuto výhodu rozhodčí Korejcům nenabídl.
61. minuta
Jižní Korea
Korejci na vývoj zápasu reagují střídáním. Če-songa nahradil Tong-kuk.
59. minuta
Jižní Korea
Po centru z pravé strany hlavičkoval Či-song, ale brankář Muslera jeho pokus reflexivně zlikvidoval. Další nadějná příležitost Jižní Koreji.
57. minuta
Uruguay
Fotbalisté Uruguaye jsou v těchto chvílích velmi pasivní. Na polovinu soupeře se takřka nedostávají.