Diskuze

Plzeňská fantazie. Viktoria zdolala AS Řím a na jaře si zahraje Evropskou ligu

Fotbalisté Plzně v závěrečném utkání Ligy mistrů doma porazili AS Řím 2:1, ve skupině G obsadili třetí místo a postoupili do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy. V 62. minutě otevřel skóre Jan Kovařík, za šest minut odpověděl Cengiz Ünder, ale v 72. minutě rozhodl Tomáš Chorý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
TK

13. 12. 2018 9:36

Neskutečně pěkná práce od kluků z Plzně! Ještě líp se fandí, když má člověk vsazeno a na to že by vyhráli naši byl hodně vysokej kurz u žluťáků, tak jsem to zkusil a máme to v kapse! Jste jedničky kluci!

0 0
možnosti
JH

13. 12. 2018 4:37

Krásný pohled na tubulku! Rusáci poslední!!!!!!!

0 0
možnosti
JKK

J. Krajíček

13. 12. 2018 0:05

Gratuluji Plzni, poslali ze hry rusáky, i když od Realu nedostali gól a čtyři jim dali. Přesto: "Dasvidanija"!!! :-DDDD

0 0
možnosti

K. Čtvrtý

13. 12. 2018 4:47

Jak malo staci b1bovi k radosti...tvl., svet se prestal pro Krajicka tocit. :-DDD

0 0
možnosti
PS

12. 12. 2018 22:39

Úžasné. A kolik vás ta fantazie stála ? Po vyrovnávacím gólu jste museli přisypat mohutný balík, že ? Bylo dobře, že se to nevysílalo..

0 0
možnosti
JKK

J. Krajíček

13. 12. 2018 0:01

Kolik to muselo stát rusáky v Madridu, když vyhráli 3:0 a mají co? Mají prd. :-HHHH