14. září 2010 13:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Tipuj výsledky Ligy mistrů a poměř své síly se sportovními celebritami

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Inter - Bayern (fotbalisté Interu slaví, vlevo šéf klubu Moratti). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Inter - Bayern (fotbalisté Interu slaví, vlevo šéf klubu Moratti). | foto: Reuters

PRAHA Startuje Tipovačka Lidových novin, jejíž hlavní cenou je LCD televizor Samsung. Připravili jsme pro vás kromě cen za jednotlivá kola a hlavní ceny i další zpestření. Své tipy si budete moci v jednotlivých kolech porovnávat s osobnostmi ze sportovního světa: Ladislavem Vízkem, Marianem Jelínkem, Vladimírem Růžičkou a Lukášem Konečným.

Zmíněná čtveřice má stejné podmínky jako ostatní tipéři (byly jim vytvořeny speciální facebookové účty), jen samozřejmě nemohou soutěžit o ceny. Ve výsledkovém poli bude navíc tip osobností pro lepší orientaci barevně rozlišen.

TIPUJTE ZDE

Zde předkládáme jejich malé profily i možnost prohlédnout si jejich "tikety" pro první kolo.

Ladislav Vízek (55 let)

Olympijský vítěz 1980, bronz z ME 1980, fotbalový internacionál a ikona Dukly Praha, vtipně a výstižně glosuje poměry v českém fotbale. V posledních dvou letech pravidelně tipoval v jiné soutěži na Lidovky.cz/sport.

Okomentovaný zápas - Bursaspor vs. Valencia: "Turkové jsou doma silní, hrají dobře, Valencia je na ústupu ze slávy. Vidím to na jedničku."

Marian Jelínek (46 let)

Kouč hokejové Plzně, se kterou loni ve své první sezoně coby hlavní trenér extraligového mužstva vyhrál základní část soutěže a před pár dny i poprvé domácí pohár. Výtečný psycholog a v posledních dvou letech sloupkař na Lidovky.cz/sport.

Vladimír Růžička (47 let)

Odchovanec Litvínova ale v posledních dvou desetiletích spojený s hokejem na Slavii. Extraligový šampion, olympijský vítěz a mistr světa coby kouč i hráč je velkým fanouškem fotbalu.

Lukáš Konečný (32 let)

Brněnský rodák a nejúspěšnější český profesionální boxer, který byl před dvěma lety blízko titulu mistra světa organizace WBO. O ten jej v zápase s Ukrajincem Sergejem Dzindzirukem připravili podle většiny fanoušků i odborníků bodoví rozhodčí.

Lidové noviny
Najdete na Lidovky.cz