Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Piráti Chomutov 6 3 0 0 0 18:11 5 14
2. HC Oceláři Třinec 6 4 0 0 1 20:14 4 13
3. HC Škoda Plzeň 6 3 0 0 1 27:15 3 12
4. HC Vítkovice Ridera 6 3 0 0 1 19:11 3 12
5. HC Kometa Brno 5 2 0 0 1 17:12 0 9
6. Bílí Tygři Liberec 6 3 0 0 3 11:13 0 9
7. BK Mladá Boleslav 6 2 0 0 2 14:16 -1 8
8. Mountfield HK 6 2 0 0 3 12:15 -1 8
9. HC Verva Litvínov 5 2 0 0 3 8:11 -3 6
10. HC Dukla Jihlava 6 1 0 0 3 18:22 -3 6
11. HC Dynamo Pardubice 6 2 0 0 4 16:20 -3 6
12. HC Sparta Praha 4 2 0 0 2 11:15 3 6
13. HC Olomouc 6 2 0 0 4 11:21 -3 6
14. Aukro Berani Zlín 6 1 0 0 4 9:15 -4 5

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 08. 09. 17:30 Jihlava 4 : 3pp Mladá Boleslav
2. 10. 09. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Chomutov
3. 12. 09. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Mladá Boleslav
4. 15. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 2 Pardubice
5. 19. 09. 18:00 Liberec 3 : 1 Mladá Boleslav
6. 22. 09. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3pp Plzeň
7. 24. 09. 16:00 Vítkovice : Mladá Boleslav
8. 29. 09. 17:30 Mladá Boleslav : Litvínov
9. 01. 10. 17:00 Mountfield HK : Mladá Boleslav
10. 06. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Zlín
11. 08. 10. 17:00 Olomouc : Mladá Boleslav
12. 13. 10. 18:30 Sparta Praha : Mladá Boleslav
13. 15. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Třinec
14. 17. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Jihlava
15. 20. 10. 17:30 Chomutov : Mladá Boleslav
16. 22. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Kometa Brno
17. 27. 10. 18:00 Pardubice : Mladá Boleslav
18. 29. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Liberec
19. 05. 12. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
20. 05. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Vítkovice
21. 15. 11. 17:30 Litvínov : Mladá Boleslav
22. 17. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Mountfield HK
23. 19. 11. 15:30 Zlín : Mladá Boleslav
24. 21. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Olomouc
25. 24. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Sparta Praha
26. 26. 11. 15:00 Třinec : Mladá Boleslav
27. 01. 12. 17:30 Jihlava : Mladá Boleslav
28. 03. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Chomutov
29. 08. 12. 18:00 Kometa Brno : Mladá Boleslav
30. 10. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Pardubice
31. 20. 12. 18:00 Liberec : Mladá Boleslav
32. 22. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Plzeň
33. 26. 12. 16:00 Vítkovice : Mladá Boleslav
34. 28. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Litvínov
35. 30. 12. 17:00 Mountfield HK : Mladá Boleslav
36. 03. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Zlín
37. 05. 01. 18:00 Olomouc : Mladá Boleslav
38. 07. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Sparta Praha
39. 12. 01. 17:00 Třinec : Mladá Boleslav
40. 14. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Jihlava
41. 19. 01. 17:30 Chomutov : Mladá Boleslav
42. 21. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Kometa Brno
43. 26. 01. 18:30 Pardubice : Mladá Boleslav
44. 28. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Liberec
45. 30. 01. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
46. 02. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Vítkovice
47. 04. 02. 15:30 Litvínov : Mladá Boleslav
48. 06. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Mountfield HK
49. 08. 02. 17:30 Zlín : Mladá Boleslav
50. 28. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Olomouc
51. 02. 03. 18:30 Sparta Praha : Mladá Boleslav
52. 04. 03. 17:30 Mladá Boleslav : Třinec


Najdete na Lidovky.cz