Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Piráti Chomutov 5 3 0 0 0 17:9 7 13
2. HC Oceláři Třinec 6 4 0 0 1 20:14 4 13
3. HC Škoda Plzeň 5 3 0 0 1 24:13 1 10
4. HC Vítkovice Ridera 5 3 0 0 1 17:10 1 10
5. HC Kometa Brno 5 2 0 0 1 17:12 0 9
6. Bílí Tygři Liberec 6 3 0 0 3 11:13 0 9
7. BK Mladá Boleslav 5 2 0 0 2 12:13 1 7
8. HC Dukla Jihlava 5 1 0 0 2 13:15 -3 6
9. HC Verva Litvínov 4 2 0 0 2 6:8 -3 6
10. HC Sparta Praha 4 2 0 0 2 11:15 3 6
11. HC Olomouc 5 2 0 0 3 10:18 0 6
12. Mountfield HK 5 1 0 0 3 9:14 -4 5
13. HC Dynamo Pardubice 5 1 0 0 4 9:15 -3 3
14. Aukro Berani Zlín 5 0 0 0 4 6:13 -4 2

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 08. 09. 17:30 Plzeň 5 : 1 Litvínov
2. 10. 09. 15:00 Třinec 5 : 2 Plzeň
3. 12. 09. 17:30 Plzeň 10 : 0 Olomouc
4. 15. 09. 18:00 Mountfield HK 4 : 3pp Plzeň
5. 17. 09. 16:30 Plzeň 4 : 3 Sparta Praha
6. 22. 09. 17:30 Mladá Boleslav : Plzeň
7. 24. 09. 16:30 Plzeň : Pardubice
8. 29. 09. 17:30 Chomutov : Plzeň
9. 01. 10. 17:30 Plzeň : Jihlava
10. 06. 10. 17:30 Vítkovice : Plzeň
11. 08. 10. 16:30 Plzeň : Kometa Brno
12. 13. 10. 17:30 Plzeň : Liberec
13. 15. 10. 17:00 Zlín : Plzeň
14. 17. 10. 17:30 Litvínov : Plzeň
15. 20. 10. 17:30 Plzeň : Třinec
16. 22. 10. 17:00 Olomouc : Plzeň
17. 27. 10. 17:30 Plzeň : Mountfield HK
18. 24. 10. 18:30 Sparta Praha : Plzeň
19. 05. 12. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
20. 05. 11. 15:00 Pardubice : Plzeň
21. 15. 11. 17:30 Plzeň : Chomutov
22. 17. 11. 16:00 Jihlava : Plzeň
23. 19. 11. 16:30 Plzeň : Vítkovice
24. 21. 11. 17:30 Plzeň : Kometa Brno
25. 24. 11. 18:00 Liberec : Plzeň
26. 26. 11. 16:30 Plzeň : Zlín
27. 01. 12. 17:30 Plzeň : Litvínov
28. 03. 12. 15:00 Třinec : Plzeň
29. 08. 12. 17:30 Plzeň : Olomouc
30. 10. 12. 17:00 Mountfield HK : Plzeň
31. 20. 12. 17:30 Plzeň : Sparta Praha
32. 22. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Plzeň
33. 26. 12. 16:30 Plzeň : Pardubice
34. 28. 12. 17:30 Chomutov : Plzeň
35. 30. 12. 16:30 Plzeň : Jihlava
36. 03. 01. 17:30 Vítkovice : Plzeň
37. 05. 01. 18:00 Kometa Brno : Plzeň
38. 07. 01. 16:30 Plzeň : Liberec
39. 12. 01. 17:30 Zlín : Plzeň
40. 14. 01. 17:30 Litvínov : Plzeň
41. 19. 01. 17:30 Plzeň : Třinec
42. 21. 01. 17:00 Olomouc : Plzeň
43. 26. 01. 17:30 Plzeň : Mountfield HK
44. 28. 01. 15:00 Sparta Praha : Plzeň
45. 30. 01. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
46. 02. 02. 18:00 Pardubice : Plzeň
47. 04. 02. 16:30 Plzeň : Chomutov
48. 06. 02. 17:30 Jihlava : Plzeň
49. 08. 02. 17:30 Plzeň : Vítkovice
50. 28. 02. 18:00 Kometa Brno : Plzeň
51. 02. 03. 18:00 Liberec : Plzeň
52. 04. 03. 16:30 Plzeň : Zlín


Najdete na Lidovky.cz