Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Piráti Chomutov 7 4 0 0 0 19:11 5 17
2. HC Oceláři Třinec 7 5 0 0 1 25:15 4 16
3. HC Škoda Plzeň 7 3 0 0 1 28:16 -5 13
4. HC Vítkovice Ridera 7 3 0 0 1 19:11 -2 13
5. HC Kometa Brno 6 3 0 0 1 19:12 0 12
6. BK Mladá Boleslav 7 2 0 0 2 14:16 -3 9
7. HC Sparta Praha 5 3 0 0 2 12:15 6 9
8. Bílí Tygři Liberec 7 3 0 0 4 11:14 -3 9
9. HC Olomouc 7 3 0 0 4 13:22 -3 9
10. Mountfield HK 7 2 0 0 4 12:16 -4 8
11. HC Dynamo Pardubice 7 2 0 0 4 17:21 -2 7
12. HC Dukla Jihlava 7 1 0 0 4 18:24 -6 6
13. HC Verva Litvínov 6 2 0 0 4 9:16 -3 6
14. Aukro Berani Zlín 7 1 0 0 5 10:17 -7 5

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
52. kolo
04. 03. 15:30 Chomutov : Sparta Praha
04. 03. 16:00 Vítkovice : Liberec
04. 03. 16:00 Jihlava : Olomouc
04. 03. 16:30 Plzeň : Zlín
04. 03. 17:00 Pardubice : Mountfield HK
04. 03. 17:00 Kometa Brno : Litvínov
04. 03. 17:30 Mladá Boleslav : Třinec
51. kolo
02. 03. 17:00 Třinec : Pardubice
02. 03. 17:30 Zlín : Chomutov
02. 03. 17:30 Litvínov : Vítkovice
02. 03. 18:00 Liberec : Plzeň
02. 03. 18:00 Mountfield HK : Jihlava
02. 03. 18:00 Olomouc : Kometa Brno
02. 03. 18:30 Sparta Praha : Mladá Boleslav
50. kolo
28. 02. 17:30 Chomutov : Třinec
28. 02. 17:30 Jihlava : Liberec
28. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Olomouc
28. 02. 17:30 Vítkovice : Mountfield HK
28. 02. 18:00 Pardubice : Litvínov
28. 02. 18:00 Kometa Brno : Plzeň
28. 02. 18:30 Sparta Praha : Zlín
49. kolo
08. 02. 17:00 Třinec : Sparta Praha
08. 02. 17:30 Zlín : Mladá Boleslav
08. 02. 17:30 Litvínov : Jihlava
08. 02. 17:30 Plzeň : Vítkovice
08. 02. 18:00 Liberec : Kometa Brno
08. 02. 18:00 Mountfield HK : Chomutov
08. 02. 18:00 Olomouc : Pardubice
48. kolo
06. 02. 17:00 Třinec : Zlín
06. 02. 17:30 Jihlava : Plzeň
06. 02. 17:30 Chomutov : Litvínov
06. 02. 17:30 Vítkovice : Kometa Brno
06. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Mountfield HK
06. 02. 18:00 Pardubice : Liberec
06. 02. 18:30 Sparta Praha : Olomouc
47. kolo
04. 02. 15:30 Litvínov : Mladá Boleslav
04. 02. 16:00 Liberec : Sparta Praha
04. 02. 16:00 Vítkovice : Jihlava
04. 02. 16:30 Plzeň : Chomutov
04. 02. 17:00 Mountfield HK : Zlín
04. 02. 17:00 Olomouc : Třinec
04. 02. 17:00 Kometa Brno : Pardubice
46. kolo
02. 02. 17:00 Třinec : Litvínov
02. 02. 17:30 Mladá Boleslav : Vítkovice
02. 02. 17:30 Zlín : Olomouc
02. 02. 17:30 Chomutov : Liberec
02. 02. 17:30 Jihlava : Kometa Brno
02. 02. 18:00 Pardubice : Plzeň
02. 02. 18:00 Mountfield HK : Sparta Praha
45. kolo
30. 01. 17:30 Jihlava : Pardubice
30. 01. 17:30 Litvínov : Zlín
30. 01. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
30. 01. 17:30 Vítkovice : Chomutov
30. 01. 18:00 Liberec : Třinec
30. 01. 18:00 Mountfield HK : Olomouc
30. 01. 18:30 Sparta Praha : Kometa Brno
44. kolo
28. 01. 15:00 Sparta Praha : Plzeň
28. 01. 15:00 Pardubice : Vítkovice
28. 01. 15:00 Třinec : Mountfield HK
28. 01. 15:30 Zlín : Jihlava
28. 01. 15:30 Chomutov : Kometa Brno
28. 01. 17:00 Olomouc : Litvínov
28. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Liberec
43. kolo
26. 01. 17:30 Plzeň : Mountfield HK
26. 01. 17:30 Litvínov : Sparta Praha
26. 01. 17:30 Jihlava : Chomutov
26. 01. 17:30 Vítkovice : Třinec
26. 01. 18:00 Liberec : Olomouc
26. 01. 18:30 Pardubice : Mladá Boleslav
26. 01. 18:30 Kometa Brno : Zlín
42. kolo
21. 01. 15:00 Sparta Praha : Vítkovice
21. 01. 15:00 Třinec : Jihlava
21. 01. 15:30 Chomutov : Pardubice
21. 01. 16:00 Liberec : Zlín
21. 01. 17:00 Olomouc : Plzeň
21. 01. 17:00 Mountfield HK : Litvínov
21. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Kometa Brno
41. kolo
19. 01. 17:30 Jihlava : Sparta Praha
19. 01. 17:30 Vítkovice : Olomouc
19. 01. 17:30 Plzeň : Třinec
19. 01. 17:30 Chomutov : Mladá Boleslav
19. 01. 18:00 Kometa Brno : Mountfield HK
19. 01. 18:00 Liberec : Litvínov
19. 01. 18:00 Pardubice : Zlín
40. kolo
14. 01. 15:00 Třinec : Kometa Brno
14. 01. 15:30 Zlín : Vítkovice
14. 01. 17:00 Mountfield HK : Liberec
14. 01. 17:00 Olomouc : Chomutov
14. 01. 17:30 Litvínov : Plzeň
14. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Jihlava
14. 01. 18:00 Sparta Praha : Pardubice
39. kolo
09. 01. 18:30 Sparta Praha : Chomutov
12. 01. 17:00 Třinec : Mladá Boleslav
12. 01. 17:30 Litvínov : Kometa Brno
12. 01. 17:30 Zlín : Plzeň
12. 01. 18:00 Liberec : Vítkovice
12. 01. 18:00 Olomouc : Jihlava
12. 01. 18:00 Mountfield HK : Pardubice
38. kolo
07. 01. 15:00 Kometa Brno : Olomouc
07. 01. 15:00 Pardubice : Třinec
07. 01. 15:30 Chomutov : Zlín
07. 01. 16:00 Vítkovice : Litvínov
07. 01. 16:00 Jihlava : Mountfield HK
07. 01. 16:30 Plzeň : Liberec
07. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Sparta Praha
37. kolo
05. 01. 17:00 Třinec : Chomutov
05. 01. 17:30 Litvínov : Pardubice
05. 01. 17:30 Zlín : Sparta Praha
05. 01. 18:00 Olomouc : Mladá Boleslav
05. 01. 18:00 Mountfield HK : Vítkovice
05. 01. 18:00 Kometa Brno : Plzeň
05. 01. 18:00 Liberec : Jihlava
36. kolo
03. 01. 17:30 Mladá Boleslav : Zlín
03. 01. 17:30 Jihlava : Litvínov
03. 01. 17:30 Chomutov : Mountfield HK
03. 01. 17:30 Vítkovice : Plzeň
03. 01. 18:00 Kometa Brno : Liberec
03. 01. 18:00 Pardubice : Olomouc
03. 01. 18:30 Sparta Praha : Třinec
35. kolo
30. 12. 15:00 Třinec : Zlín
30. 12. 15:30 Litvínov : Chomutov
30. 12. 16:00 Liberec : Pardubice
30. 12. 16:00 Vítkovice : Kometa Brno
30. 12. 16:30 Plzeň : Jihlava
30. 12. 17:00 Mountfield HK : Mladá Boleslav
30. 12. 17:00 Olomouc : Sparta Praha
34. kolo
28. 12. 17:00 Třinec : Olomouc
28. 12. 17:30 Chomutov : Plzeň
28. 12. 17:30 Jihlava : Vítkovice
28. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Litvínov
28. 12. 17:30 Zlín : Mountfield HK
28. 12. 18:00 Pardubice : Kometa Brno
28. 12. 18:30 Sparta Praha : Liberec
33. kolo
26. 12. 15:00 Kometa Brno : Jihlava
26. 12. 15:30 Litvínov : Třinec
26. 12. 16:00 Vítkovice : Mladá Boleslav
26. 12. 16:00 Liberec : Chomutov
26. 12. 16:30 Plzeň : Pardubice
26. 12. 17:00 Olomouc : Zlín
16. 01. 18:30 Sparta Praha : Mountfield HK
32. kolo
22. 12. 17:00 Třinec : Liberec
22. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Plzeň
22. 12. 17:30 Chomutov : Vítkovice
22. 12. 17:30 Zlín : Litvínov
22. 12. 18:00 Pardubice : Jihlava
22. 12. 18:00 Olomouc : Mountfield HK
22. 12. 18:30 Sparta Praha : Kometa Brno
31. kolo
20. 12. 17:30 Vítkovice : Pardubice
20. 12. 17:30 Jihlava : Zlín
20. 12. 17:30 Litvínov : Olomouc
20. 12. 17:30 Plzeň : Sparta Praha
20. 12. 18:00 Kometa Brno : Chomutov
20. 12. 18:00 Liberec : Mladá Boleslav
20. 12. 18:00 Mountfield HK : Třinec
30. kolo
05. 12. 17:30 Zlín : Kometa Brno
10. 12. 15:00 Sparta Praha : Litvínov
10. 12. 15:00 Třinec : Vítkovice
10. 12. 15:30 Chomutov : Jihlava
10. 12. 17:00 Olomouc : Liberec
10. 12. 17:00 Mountfield HK : Plzeň
10. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Pardubice
29. kolo
06. 12. 17:30 Jihlava : Třinec
08. 12. 17:30 Vítkovice : Sparta Praha
08. 12. 17:30 Litvínov : Mountfield HK
08. 12. 17:30 Zlín : Liberec
08. 12. 17:30 Plzeň : Olomouc
08. 12. 18:00 Pardubice : Chomutov
08. 12. 18:00 Kometa Brno : Mladá Boleslav
28. kolo
03. 12. 15:00 Třinec : Plzeň
03. 12. 15:30 Zlín : Pardubice
03. 12. 16:00 Liberec : Litvínov
03. 12. 17:00 Mountfield HK : Kometa Brno
03. 12. 17:00 Sparta Praha : Jihlava
03. 12. 17:00 Olomouc : Vítkovice
03. 12. 17:30 Mladá Boleslav : Chomutov
27. kolo
29. 11. 18:00 Kometa Brno : Třinec
01. 12. 17:30 Vítkovice : Zlín
01. 12. 17:30 Chomutov : Olomouc
01. 12. 17:30 Plzeň : Litvínov
01. 12. 17:30 Jihlava : Mladá Boleslav
01. 12. 18:00 Liberec : Mountfield HK
01. 12. 18:00 Pardubice : Sparta Praha
26. kolo
26. 11. 15:00 Třinec : Mladá Boleslav
26. 11. 15:30 Chomutov : Sparta Praha
26. 11. 16:00 Vítkovice : Liberec
26. 11. 16:00 Jihlava : Olomouc
26. 11. 16:30 Plzeň : Zlín
26. 11. 17:00 Pardubice : Mountfield HK
26. 11. 17:00 Kometa Brno : Litvínov
25. kolo
24. 11. 17:00 Třinec : Pardubice
24. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Sparta Praha
24. 11. 17:30 Litvínov : Vítkovice
24. 11. 18:00 Liberec : Plzeň
24. 11. 18:30 Mountfield HK : Jihlava
24. 11. 18:30 Olomouc : Kometa Brno
29. 11. 17:30 Zlín : Chomutov
24. kolo
21. 11. 17:30 Chomutov : Třinec
21. 11. 17:30 Plzeň : Kometa Brno
21. 11. 17:30 Jihlava : Liberec
21. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Olomouc
21. 11. 17:30 Vítkovice : Mountfield HK
21. 11. 18:00 Pardubice : Litvínov
21. 11. 18:30 Sparta Praha : Zlín
23. kolo
19. 11. 15:00 Sparta Praha : Třinec
19. 11. 15:30 Zlín : Mladá Boleslav
19. 11. 15:30 Litvínov : Jihlava
19. 11. 16:00 Liberec : Kometa Brno
19. 11. 16:30 Plzeň : Vítkovice
19. 11. 17:00 Mountfield HK : Chomutov
19. 11. 17:00 Olomouc : Pardubice
22. kolo
17. 11. 15:30 Zlín : Třinec
17. 11. 15:30 Chomutov : Litvínov
17. 11. 16:00 Jihlava : Plzeň
17. 11. 17:00 Pardubice : Liberec
17. 11. 17:00 Kometa Brno : Vítkovice
17. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Mountfield HK
17. 11. 18:30 Sparta Praha : Olomouc
21. kolo
15. 11. 17:30 Litvínov : Mladá Boleslav
15. 11. 17:30 Plzeň : Chomutov
15. 11. 17:30 Vítkovice : Jihlava
15. 11. 18:00 Mountfield HK : Zlín
15. 11. 18:00 Liberec : Sparta Praha
15. 11. 18:00 Olomouc : Třinec
15. 11. 18:00 Kometa Brno : Pardubice
20. kolo
05. 11. 15:00 Pardubice : Plzeň
05. 11. 15:30 Chomutov : Liberec
05. 11. 15:30 Litvínov : Třinec
05. 11. 15:30 Zlín : Olomouc
05. 11. 16:00 Jihlava : Kometa Brno
05. 11. 17:30 Mladá Boleslav : Vítkovice
05. 11. 18:00 Sparta Praha : Mountfield HK
19. kolo
03. 11. 17:30 Jihlava : Pardubice
03. 11. 17:30 Litvínov : Zlín
03. 11. 17:30 Vítkovice : Chomutov
03. 11. 18:00 Kometa Brno : Sparta Praha
03. 11. 18:00 Liberec : Třinec
03. 11. 18:00 Mountfield HK : Olomouc
05. 12. 17:30 Plzeň : Mladá Boleslav
18. kolo
24. 10. 18:30 Sparta Praha : Plzeň
29. 10. 15:00 Pardubice : Vítkovice
29. 10. 15:00 Třinec : Mountfield HK
29. 10. 15:30 Chomutov : Kometa Brno
29. 10. 17:00 Olomouc : Litvínov
29. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Liberec
31. 10. 17:30 Zlín : Jihlava
17. kolo
26. 10. 18:00 Liberec : Olomouc
27. 10. 17:30 Plzeň : Mountfield HK
27. 10. 17:30 Litvínov : Sparta Praha
27. 10. 17:30 Jihlava : Chomutov
27. 10. 17:30 Vítkovice : Třinec
27. 10. 18:00 Pardubice : Mladá Boleslav
27. 10. 18:00 Kometa Brno : Zlín
16. kolo
22. 10. 15:00 Třinec : Jihlava
22. 10. 15:30 Chomutov : Pardubice
22. 10. 17:00 Olomouc : Plzeň
22. 10. 17:00 Mountfield HK : Litvínov
22. 10. 17:00 Zlín : Liberec
22. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Kometa Brno
05. 12. 18:30 Sparta Praha : Vítkovice
15. kolo
10. 10. 17:30 Vítkovice : Olomouc
20. 10. 17:30 Plzeň : Třinec
20. 10. 17:30 Jihlava : Sparta Praha
20. 10. 17:30 Chomutov : Mladá Boleslav
20. 10. 17:30 Litvínov : Liberec
20. 10. 18:00 Pardubice : Zlín
20. 10. 18:00 Kometa Brno : Mountfield HK
14. kolo
17. 10. 17:00 Třinec : Kometa Brno
17. 10. 17:30 Zlín : Vítkovice
17. 10. 17:30 Litvínov : Plzeň
17. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Jihlava
17. 10. 18:00 Mountfield HK : Liberec
17. 10. 18:00 Olomouc : Chomutov
17. 10. 18:30 Sparta Praha : Pardubice
13. kolo
15. 10. 15:00 Sparta Praha : Chomutov
15. 10. 16:00 Liberec : Vítkovice
15. 10. 17:00 Zlín : Plzeň
15. 10. 17:00 Olomouc : Jihlava
15. 10. 17:00 Mountfield HK : Pardubice
15. 10. 17:30 Litvínov : Kometa Brno
15. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Třinec
12. kolo
13. 10. 17:30 Jihlava : Mountfield HK
13. 10. 17:30 Chomutov : Zlín
13. 10. 17:30 Vítkovice : Litvínov
13. 10. 17:30 Plzeň : Liberec
13. 10. 18:00 Pardubice : Třinec
13. 10. 18:00 Kometa Brno : Olomouc
13. 10. 18:30 Sparta Praha : Mladá Boleslav
11. kolo
08. 10. 15:00 Třinec : Chomutov
08. 10. 16:00 Liberec : Jihlava
08. 10. 16:30 Plzeň : Kometa Brno
08. 10. 17:00 Zlín : Sparta Praha
08. 10. 17:00 Olomouc : Mladá Boleslav
08. 10. 17:00 Mountfield HK : Vítkovice
08. 10. 17:30 Litvínov : Pardubice
10. kolo
06. 10. 17:00 Třinec : Sparta Praha
06. 10. 17:30 Chomutov : Mountfield HK
06. 10. 17:30 Vítkovice : Plzeň
06. 10. 17:30 Mladá Boleslav : Zlín
06. 10. 17:30 Jihlava : Litvínov
06. 10. 18:00 Kometa Brno : Liberec
06. 10. 18:00 Pardubice : Olomouc
9. kolo
01. 10. 16:00 Liberec : Pardubice
01. 10. 17:00 Kometa Brno : Vítkovice
01. 10. 17:00 Mountfield HK : Mladá Boleslav
01. 10. 17:00 Olomouc : Sparta Praha
01. 10. 17:00 Zlín : Třinec
01. 10. 17:30 Plzeň : Jihlava
01. 10. 17:30 Litvínov : Chomutov
8. kolo
29. 09. 17:00 Třinec : Olomouc
29. 09. 17:30 Mladá Boleslav : Litvínov
29. 09. 17:30 Zlín : Mountfield HK
29. 09. 17:30 Chomutov : Plzeň
29. 09. 17:30 Jihlava : Vítkovice
29. 09. 18:00 Pardubice : Kometa Brno
29. 09. 18:30 Sparta Praha : Liberec
7. kolo
23. 09. 17:00 Třinec 5 : 1 Litvínov
24. 09. 16:00 Vítkovice 0 : 0 Mladá Boleslav
24. 09. 16:00 Liberec 0 : 1 Chomutov
24. 09. 16:30 Plzeň 1 : 1 Pardubice
24. 09. 17:00 Olomouc 2 : 1 Zlín
24. 09. 17:00 Mountfield HK 0 : 1 Sparta Praha
24. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 0 Jihlava
6. kolo
21. 09. 17:10 Třinec 5 : 2 Liberec
22. 09. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3pp Plzeň
22. 09. 17:30 Chomutov 1 : 2pp Vítkovice
22. 09. 17:30 Zlín 3 : 2 Litvínov
22. 09. 18:00 Pardubice 7 : 5 Jihlava
22. 09. 18:00 Olomouc 1 : 3 Mountfield HK
26. 09. 17:30 Kometa Brno : Sparta Praha
5. kolo
17. 09. 16:00 Vítkovice 4 : 2 Pardubice
17. 09. 16:00 Jihlava 3 : 2 Zlín
17. 09. 16:30 Plzeň 4 : 3 Sparta Praha
17. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 3np Chomutov
17. 09. 17:00 Mountfield HK 3 : 1 Třinec
17. 09. 17:20 Litvínov 0 : 3 Olomouc
19. 09. 18:00 Liberec 3 : 1 Mladá Boleslav
4. kolo
15. 09. 17:00 Třinec 3 : 2 Vítkovice
15. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 2 Pardubice
15. 09. 17:30 Zlín 0 : 4 Kometa Brno
15. 09. 17:30 Chomutov 4 : 3pp Jihlava
15. 09. 18:00 Mountfield HK 4 : 3pp Plzeň
15. 09. 18:00 Olomouc 3 : 0 Liberec
10. 10. 18:30 Sparta Praha : Litvínov
3. kolo
12. 09. 17:20 Pardubice 1 : 4 Chomutov
12. 09. 17:30 Plzeň 10 : 0 Olomouc
12. 09. 17:30 Jihlava 0 : 2 Třinec
12. 09. 17:30 Vítkovice 6 : 1 Sparta Praha
12. 09. 17:30 Litvínov 3 : 0 Mountfield HK
12. 09. 18:00 Liberec 3 : 2 Zlín
12. 09. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Mladá Boleslav
2. kolo
10. 09. 15:00 Třinec 5 : 2 Plzeň
10. 09. 15:05 Sparta Praha 4 : 3 Jihlava
10. 09. 17:00 Olomouc 2 : 4 Vítkovice
10. 09. 17:00 Mountfield HK 2 : 4 Kometa Brno
10. 09. 17:00 Zlín 0 : 2 Pardubice
10. 09. 17:30 Litvínov 2 : 0 Liberec
10. 09. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Chomutov
1. kolo
08. 09. 17:20 Kometa Brno 5 : 4np Třinec
08. 09. 17:30 Vítkovice 1 : 2pp Zlín
08. 09. 17:30 Jihlava 4 : 3pp Mladá Boleslav
08. 09. 17:30 Chomutov 4 : 2 Olomouc
08. 09. 17:30 Plzeň 5 : 1 Litvínov
08. 09. 18:00 Pardubice 2 : 3 Sparta Praha
08. 09. 18:00 Liberec 3 : 0 Mountfield HK


Najdete na Lidovky.cz