Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 31 0 0 13 136:102 25 103
2. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 11 158:125 20 98
3. HC Sparta Praha 52 26 0 0 15 164:117 16 94
4. Mountfield HK 52 24 0 0 16 159:125 11 89
5. HC Verva Litvínov 52 20 0 0 17 128:126 10 88
6. HC Kometa Brno 52 22 0 0 16 158:139 6 84
7. Piráti Chomutov 52 18 0 0 18 149:154 2 80
8. HC Vítkovice Ridera 52 19 0 0 22 119:126 -2 76
9. HC Škoda Plzeň 52 19 0 0 22 135:138 -5 73
10. BK Mladá Boleslav 52 21 0 0 23 132:148 -5 73
11. Aukro Berani Zlín 52 17 0 0 23 126:155 -7 71
12. HC Olomouc 52 17 0 0 23 123:127 -8 70
13. HC Energie Karlovy Vary 52 12 0 0 28 107:160 -29 49
14. HC Dynamo Pardubice 52 9 0 0 32 128:180 -34 44

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 20. 09. 18:00 Liberec 2 : 1 Plzeň
2. 11. 09. 15:10 Plzeň 1 : 2 Třinec
3. 13. 09. 17:30 Chomutov 6 : 4 Plzeň
4. 16. 09. 17:30 Plzeň 3 : 6 Kometa Brno
5. 18. 09. 17:00 Zlín 1 : 2 Plzeň
6. 23. 09. 17:30 Plzeň 5 : 6pp Olomouc
7. 27. 09. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 2 Plzeň
8. 30. 09. 17:30 Plzeň 4 : 3pp Mountfield HK
9. 18. 10. 17:00 Vítkovice 4 : 1 Plzeň
10. 07. 10. 17:30 Plzeň 3 : 4 Litvínov
11. 09. 10. 15:30 Karlovy Vary 1 : 2np Plzeň
12. 14. 10. 17:20 Pardubice 4 : 2 Plzeň
13. 16. 10. 15:00 Plzeň 0 : 5 Sparta Praha
14. 21. 10. 17:30 Plzeň 0 : 5 Liberec
15. 23. 10. 15:00 Třinec 3 : 4 Plzeň
16. 28. 10. 16:30 Plzeň 2 : 1 Chomutov
17. 30. 10. 17:00 Kometa Brno 8 : 5 Plzeň
18. 09. 11. 17:30 Plzeň 1 : 3 Zlín
19. 11. 11. 18:00 Olomouc 2 : 5 Plzeň
20. 13. 11. 16:30 Plzeň 1 : 0 Mladá Boleslav
21. 15. 11. 18:00 Mountfield HK 1 : 4 Plzeň
22. 18. 11. 17:30 Plzeň 3 : 5 Vítkovice
23. 20. 11. 15:30 Litvínov 2 : 0 Plzeň
24. 25. 11. 17:30 Plzeň 3 : 1 Karlovy Vary
25. 27. 11. 15:00 Plzeň 3 : 4np Pardubice
26. 02. 12. 18:30 Sparta Praha 2 : 1 Plzeň
27. 04. 12. 16:30 Plzeň 5 : 2 Liberec
28. 08. 12. 17:00 Plzeň 0 : 1 Třinec
29. 11. 12. 15:30 Chomutov 2 : 1pp Plzeň
30. 20. 12. 17:20 Plzeň 2 : 1pp Kometa Brno
31. 22. 12. 17:30 Zlín 3 : 1 Plzeň
32. 26. 12. 16:30 Plzeň 1 : 2np Olomouc
33. 28. 12. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 4 Plzeň
34. 25. 10. 17:30 Plzeň 3 : 1 Mountfield HK
35. 03. 01. 17:00 Vítkovice 2 : 4 Plzeň
36. 06. 01. 17:30 Plzeň 4 : 2 Litvínov
37. 08. 01. 15:30 Karlovy Vary 0 : 3 Plzeň
38. 13. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3 Plzeň
39. 15. 01. 16:30 Plzeň 2 : 3pp Sparta Praha
40. 20. 01. 18:00 Liberec 3 : 1 Plzeň
41. 22. 01. 15:00 Třinec 3 : 2pp Plzeň
42. 27. 01. 17:30 Plzeň 4 : 1 Chomutov
43. 29. 01. 17:00 Kometa Brno 2 : 3pp Plzeň
44. 03. 02. 17:20 Plzeň 7 : 1 Zlín
45. 05. 02. 17:00 Olomouc 3 : 1 Plzeň
46. 15. 02. 17:30 Plzeň 1 : 2 Mladá Boleslav
47. 17. 02. 17:20 Mountfield HK 6 : 3 Plzeň
48. 19. 02. 16:30 Plzeň 6 : 2 Vítkovice
49. 24. 02. 17:30 Litvínov 2 : 0 Plzeň
50. 26. 02. 16:30 Plzeň 4 : 2 Karlovy Vary
51. 28. 02. 17:20 Plzeň 5 : 2 Pardubice
52. 03. 03. 18:20 Sparta Praha 2 : 3np Plzeň


Najdete na Lidovky.cz