Spartak Moskva vypráskal Žilinu, ta je bez bodu stále poslední

20:42
MOSKVA - Fotbalisté MŠK Žilina jsou po dvou zápasech v Lize mistrů bez bodu. Přemožitel Sparty Praha z předkola prohrál i v druhém duelu základní skupiny - po domácí prohře 1:4 od Chelsea utrpěl další porážku 0:3 na hřišti Spartaku Moskva. Dva góly vítězů vstřelil brazilský útočník Ari, třetí přidal jeho střídající krajan Ibson. Hosté za celý zápas vůbec netrefili branku.

Spartak Moskva - MŠK Žilina foto: Reuters

Žilina byla už v prvním poločase pod tlakem ruského klubu, ovšem několikrát svoje barvy podržel gólman Dúbravka. Paradoxně on se výrazně podepsal pod vedoucí gól Spartaku, když podcenil ve 34. minutě hlavičkový oblouček Ariho, po kterém sice jeho spoluhráči stačili míč vykopnout do bezpečí, ale až poté, co překročil brankovou čáru.

Druhý gól přidal Ari nedlouho po pauze a definitivně zlomil odpor soupeře, kterého definitivně do kolen poslal střídající Ibson. Za vítěze odehrál celý zápas český stoper Marek Suchý, za Žilinu hráli Ondřej Šourek a Emil Rilke, který v 65. minutě hřiště opustil.

Spartak Moskva - MŠK Žilina 3:0 (1:0).
Branky: 34. a 61. Ari, 89. Ibson. Žilina je po dvou zápasech v soutěži bez bodu.

2. týden: Vyhrajte dobroty pro batolata v hodnotě 3 466 Kč

Zúčastněte se volby jména roku 2024 a správně odpovězte na soutěžní otázku.