Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Diskuze

Sparta zdemolovala Plzeň 4:0, utkání přerušilo řádění fanoušků

Fotbalisté Sparty rozstříleli ve 24. ligovém kole Plzeň 4:0 a západočeského rivala v nejvyšší soutěži porazili nejvýraznějším rozdílem od října 2000. Pražany poslal v desáté minutě do vedení Adam Hložek, který se stal nejmladším střelcem v historii samostatné ligy. V 29. minutě přidal pojistku z penalty Guélor Kanga a po změně stran se trefili Michal Sáček a v nastavení Matěj Pulkrab. Chvíli před čtvrtým gólem byl vyloučen hostující Jan Kovařík.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.