Diskuze

Sparta nedokázala porazit sestupem ohrožené Slovácko. Propásla možnost jít na druhé místo

Fotbalisté Sparty v 18. kole první ligy neudrželi vedení na Slovácku a remizovali 1:1. Pražané po klopýtnutí Olomouce v Brně propásli možnost dostat se alespoň do neděle na druhé místo v tabulce. Vedoucí gól Sparty vstřelil v 53. minutě Václav Drchal při svém debutu v nejvyšší soutěži, v 70. minutě srovnal Tomáš Zajíc. Letenští potvrdili, že se jim na soupeřových hřištích nedaří, když z posledních devíti ligových zápasů vyhráli pouze dva. V tabulce zůstala Sparta pátá s bodovou ztrátou na Olomouc.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.