ZÁPAS PLAY OFF EVROPSKÉ LIGY SPARTA-LIVERPOOL V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
90. minuta
Rozhodčí právě ukončil zápas mezi Spartou a Liverpoolem. Zápas skončil nerozhodně 0:0. Fotbalisté Sparty za sebou nezanechali vůbec špatný dojem. Odveta je na programu za týden v Liverpoolu.
90. minuta
V úplném závěru střetnutí nahradil Matějovského útočník Pekhart, pro něhož je to v dresu Sparty velká soutěžní premiéra.
90. minuta
Rozběhlo se nastavení zápasu. Rozhodčí k základním devadesáti minutám přidal další tři.

Ú Kuijt
Hlavní rozhodčí: Florian Meyer (Německo)
Čárový rozhodčí: H. Henschel (Německo)
Čárový rozhodčí: Ch. Bornhorst (Německo)
89. minuta
Zbytečný sprint byl tím posledním, co v utkání Václav Kadlec předvedl. Záhy ho totiž na hřišti nahradil Martin Zeman.
89. minuta
Pamič poslal příliš dlouhou přihrávka na Kadlece.
88. minuta
Liverpool v těchto chvílích zvýšil aktivitu, ale do výrazné šance se ne a ne propracovat.
86. minuta
Kamil Vacek vyslal nádhernou střelu z pětadvaceti metrů jen těsně mimo. Brankář Reina plachtil vzduchem marně.
84. minuta
Liverpool je pravděpodobně s nerozhodným výsledkem na Spartě spokojený. Útočníka N'goga nahradil slovenský obránce Škrtel.
82. minuta
Kadlece v útoku zastavil praporek pomezního rozhodčího.
81. minuta
Cole obdržel žlutou kartu za faul uprostřed hřiště. Na zem stáhl záložníka Abenu.
79. minuta
Fotbalisté Sparty si trpělivě vyměňují míč a snaží se propracovat hlouběji do obranného pásma Liverpoolu.
77. minuta
Obrovská šance Sparty! Centrovaný míč od rohového praporku z kopačky Kadlece zpracoval Kweuke, obtočil se okolo obránce a vyslal střelu na bránu soupeře. Gólman Reina ale její směr vystihl a skvělým zákrokem udržel akcie Liverpoolu nad vodou.
75. minuta
I za poměrně hustého dýmu rozhodčí utkání gestem opět zahájil.
74. minuta
Fanoušci domácích odpálili několik dýmovnic a rozhodčí zastavil hru.
73. minuta
Ze hřiště za potlesku diváků odešel debutant Kerič a nahradil ho čerstvý Sionko.
71. minuta
Kweuke po Kadlecově přihrávce složitě zpracovával míč a vystřelil z hranice vápna vysoko na branku.
70. minuta
Johnson se z levé hranice vápna soupeře vydal až do středu pokutového území, přitom obešel několik obránců a vnějším nártem vyslal střelu mimo branku.
68. minuta
Standardní situace za ruku Cola z kopačky Kamila Vacka mnoho práce soupeřově obraně nenadělala: míč si v klidu stáhl do rukavic brankář Reina.
67. minuta
Míč proskotačil pokutovým územím až do rukavic brankáře Blažka. Řepka pořádně vyčinil svým váhajícím spoluhráčům.