PLZEŇ - AC MILÁN 2:2
Kvůli výronu kotníku na pravé noze nedohrál plzeňský fotbalista Petr Jiráček. Reprezentační záložník nuceně střídal už ve 28. minutě po střetu s milánským stoperem Danielem Bonerou. Jiráček ihned ze stadionu odjel na vyšetření do plzeňské nemocnice, kde však lékaři vyloučili vážné zranění, kterého se nejprve obávali.
94. minuta
důležité
Utkání skončilo. Plzeň se loučí s Ligou mistrů remízou 2:2 s AC Milán a ze třetího místa skupiny H postupuje do jarní fáze Evropské ligy.
93. minuta
gól

Plzeň vyrovnává! Do poslední šance se protlačil Michal Ďuriš a prostřelil Ameliu.

• Plzeň - AC Milán (Ďuriš)

Plzeň - AC Milán (Ďuriš) / Autor: Reuters

91. minuta
Plzeň se dostala ještě do závaru. Po faulu kopal přímý kop Horváth. Před Ameliu si naběhl i druhý brankář Čech. S nepřehlednou situací si ale milánský gólman poradil.
89. minuta
gól
Plzeň snížila na 1:2! Darida uvolnil na pravé straně Bakoše, ten křižnou přihrávkou našel volného Bystroně, jenž už jen uklidil balon do prázdné branky.
V pražském Edenu sleduje utkání Plzně s AC Milán 19 854 diváků.
83. minuta
Plzeň
Plzeňští dnes podruhé trefují konstrukci brány. Ďuriš napřáhl zpoza pokutového území a proti přízemní střele k pravé tyči milánské svatyně byl Amelia krátký.
81. minuta
AC Milán
Utkání skončilo pro Robinha, střelce druhého gólu. Střídá ho Christante.
78. minuta
AC Milán
Hráči AC Milán si na delší dobu půjčili balon a kombinovali kolem pokutového území Plzně. Akci nakonec zastavil nedovolený zákrok na Pata. Seedorfův přímý kop ale brankář Čech bez problémů vyboxoval.
76. minuta
Pilař se na levé straně snažil prosadit přes svého obránce, ale míč si předkopl příliš před sebe a na hrací ploše jej už nazastihl.
74. minuta
Plzeň
Horváthův dlouhý pas mířil k Pilařovi. Míč však na poslední chvíli odkopl do zámezí Mexes.
70. minuta
Plzeň
Odražený balon se zjevil u Rajtorala, jehož pokus ale Amelia vyškrábl na roh. Z něj Plzeňští milánskou branku neohrozili.
67. minuta
Plzeň
Za velkého poslesku hrací plochu opuští Kolář, který dnes odvedl kus práce. Střídá ho věčný žolík Ďuriš.

Barcelona po hodině hry vede nad Borisovem 3:0. Plzeň tak má téměř jistý postup do jarní fáze Evropské ligy. Kdyby totiž prohrála s AC, BATE by muselo utkání na Nou Campu otočit, aby Viktorii předskočilo.

• Barcelona - BATE Borisov.

Barcelona - BATE Borisov. / Autor: Reuters

63. minuta
AC Milán
Seedorfův pokus Čech s obtížemi zkrotil. Střelu zpoza pokutového území nakonec udžel před brankovou čárou.
57. minuta
Plzeň
Plzeň se dočkala branky, jenže Kolář stál v postavení mimo hru. Po střele Petržely, která se odrazila od tyče, dorážel právě Kolář.
56. minuta
AC Milán
Pato rychlým pohybem oklamal Bystroně a přes zkoprnělého Čecha napálil balon do tyče.
55. minuta
Petržela centrem nikoho ze svých spoluhráčů nenašel. Obránce AC Milán poté balon odkopl daleko od branky.
48. minuta
gól
AC Milán vede 2:0! Ani ne o minutu později a italský tým vede o dva góly. Útočníci si ale role tenrokrát vyměnili. Osobní souboj opět prohrál Čišovský, po kterém Pato nahrál Robinhovi, jenž uklidil balon do sítě.