Fotbalisté Plzně si teď oddychli. Přihrávka na zcela volného Villu na zadní tyči byla nepřesná.
Druhé brance Barcelony předcházela hrubá chyba Petržely. Plzeňský záložník přišel na polovině hřiště o míč, balonu se ujal Villa a na vápně si jej vyměnil s Messim. První jmenovaný posléze rozvlnil síť.
81. minuta
Barcelona
V ofsajdu se ocitl barcelonský Villa.
76. minuta
Obraz hry je teď dlouho neměnný. Barcelona si v poklidu kombinuje s občasným náznakem šancí. Stav utkání ji nenutí za bezhlavým útočením.
75. minuta
Plzeň
Další střídání Plzně. Za hry jde Pilař a nahrazuje ho Fillo.
68. minuta
Barcelona
Messi měl teď na kopačce druhý gól Barcelony. Přehodil si gólmana Čecha, aby druhým dotykem míč poslal do opuštěné klece, jenže včas zasáhl Limberský.
68. minuta
Na stadion dorazilo dohromady 74736 diváků.
65. minuta
Barcelona
Gólová šance Barcelony. Alves poslal přízemní přihrávku na malé vápno na Messiho, ovšem ten měl k míči o několik centimetrů blíže než by potřeboval.
63. minuta
Plzeň
Valdés se teď nedohodl Alvesem a málem se ke gólové střele dostal Ďuriš. Gólman Barcelony měl k míči ale přece jen o něco blíže a útočníka hostů do zakončení nepustil.
62. minuta
Barcelona
Nedorozumění v obraně Plzně. Brankář Čech nastřelil pouze bránícího Rajtorala. Byl z toho roh, který hráči Barcelony rozehráli na krátko.
60. minuta
důležité
Další tyčka. A znovu byl u toho Messi. Střelou do konstrukce branky zakončil indiviuální akci skr obrannou linii hostů.
58. minuta
Plzeň
Plzeň poprvé střídá. Útočníka Bakoše nahradil Ďuriš.
57. minuta
Barcelona
Pěkná útočná akce Plzně. Horváth vyslal přihrávku na Bakoše, jenže gólman Valdés včas vyběhl a míč poslal do zámezí.
54. minuta
Barcelona
Messi kličkoval a kličkoval, až se prokličkoval před brankáře Čecha. Jenže v tísni zamířil mimo.