Utkání skončilo. Plzeň remizovala s BATE Borisov 1:1.
90. minuta
Další odražený míč se dostal k hráči Plzně, ale ani Michal Ďuriš nezakončil přesně.
90. minuta
Hora se jednoduše nechal připravit o míč a akci soupeře zastavil až Horváth nedovoleným zákrokem.
89. minuta
Plzeň
Po rohu Horvátha se míč odrazil po nohy nově příchozího Jakuba Hory. Střela mu sedla, ale scházela přesnost. Projektil o několik čísel minul branku BATE.
87. minuta
Za bouřlivého potlesku opouští hřiště Václav Pilař. Nahradí ho Jakub Hora.
87. minuta
Plzeň
Ke slovu se dostal domácí kapitán Pavel Horváth. Vybojoval alespoň přímý kop.
85. minuta
Plzni se vůbec nedaří. Vázne kombinace a do šancí se po půli téměř nedostává. Borisov hraje přesně to, co potřebuje - bod mu z venkovního utkání zřejmě stačí. Diktuje tempo hry.
82. minuta
Míč mají hráči BATE. Plzeň je zatažena na své polovině.
80. minuta
Do utkání zbývá deset minut plus nastavení. Hra se po poločase vyrovnala a Plzeň už nemá takovou převahu, jako v první půli. Uvidíme, zda se nadechne k náporu, aby vstřelila vedoucí branku.
Utkání sleduje 19549 diváků.
75. minuta
Střílený centr se dostal až k Bakošovi, ale domácí útočník to nečekal a balon nezpracoval.
74. minuta
Kolář dlouho váhal co s míčem vymyslí, nakonec napálil prvního obránce.
69. minuta
gól
Je vyrovnáno 1:1! Renan Bressan se dostal za obranu Plzně a Čecha pokořil zakončením mezi nohy.
65. minuta
Borisov
Bressan už pasíroval uličkou míč na volného Kežmana, na poslední chvíli ale umysl přečetl Rajtoral a s spolu s Čechem situaci uklidnili.
63. minuta
Plzeň
Obrovská šance Plzně, Po biliardu míč doputoval až k Pilařovi, ten si míč zpracoval na levačku. Střela mu ale nesedla a Gutor se pro balon natáhl.
61. minuta
Míč si opět přivlastnili Plzeňští a hledají mezírky, kudy se dostat před Gutora. Ten zatím po přestávce moc práce neměl.
58. minuta
Borisov
Hosté už se radovali z vyrovnávacího gólu. Kežman ale stál v postavení mimo hru.