Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

SPARTA - VASLUI 1:0
Sparta

Fotbalový reprezentant Kamil Vacek dnes v Evropské lize proti FC Vaslui odehrál poslední zápas v dresu Sparty. V pátek ráno zamíří do Itálie, kde stvrdí svůj přestup do klubu Chievo Verona. ČTK o tom informovali personální ředitel Sparty Jakub Otava a hráčův agent Viktor Kolář.

• Sparta - Vaslui (Vacek)

Sparta - Vaslui (Vacek) / Autor: ČTK

Martin Hašek, trenér Sparty: "Přes Vaslui jsme postoupit mohli. Ale netvrdil bych, že máme lepší hráře než rumunský tým."
Fanoušci Sparty skandují: Chovanec demisi! Požadují odchod letenského šéfa.

Čárový rozhodčí:Altmann
96. minuta
důležité
Je konec. Letos si Sparta Evropskou ligu nezahraje. V Rumunsku prohrála s Vasluí 2:0 a doma zvítězila pouze 1:0, tudíž postupuje soupeř.
93. minuta
Vaslui
Vaslui ještě zahrává roh a viditelně zdržuje. Sbírá drahocenné vteřinky u rohového praporku na polovině Sparty.
91. minuta
Sparta
Mareš vyslal dělovku na branku soupeře, brankář Vasluie vykřábl míč nad břevno, kde rozvlnil pouze horní síť.
90. minuta
Pamič vybojoval rohový kop. Z něj ale Letenští nic nevytěžili.
88. minuta
Sparta
Velká šance pro Spartu zmařena. Centr z přímého kopu v podání Matějovského našel pouze hráče Vasluie.
85. minuta
důležité
Velká čára přes rozpočet Sparty. Podaný za skluz zezadu vidí červenou kartu a bude utkání dohrávat o deseti. Aby minimálně vyrovnala, musí vstřelil branku na 2:0. V oslabení to bude mít ale těžké.
84. mintua
Vaslui
Dlouho se na trávníku svíjel Annang a vypadalo to na vážné zraněné. Po ošetření za čarou ale ihned pokračuje ve hře za ohlušujícího pískotu na Letné.
81. minuta
Jarošík natáhl k velké ráně dvacet metrů od brankáře Vasluie, trefil však pouze prvního clonícího obránce.
78. minuta
Na Vackův centr se nevýše vyšrouboval Kweuke, ale zamířil hodně mimo tři tyče.
76. minuta
Jakub Podaný se tlačil k míči, dřív u něj však byl soupeř a odkopl jej do zázemí.
76. minuta
73. minuta
Sparta
Matějovský ve středu pole nezištně uvolnil Vacka, který z pětadvaceti metrů napřáhl, ale minul levou tyč vasluiské branky.
70. minuta
V dobré příležitosti se ocitl Václav Kadlec, v gól ji ovšem neproměnil.
Na stadionu na Letné je přes 13 tisíc fanoušků.
68. minuta
Sparta
Hlavička Kweukeho prosvištěla nad břevnem branky Vasluie. Fotbalisté Sparty byli v vápně v přesile.
65. minuta
Sparta
Kweuke se z úhlu tlačil před branku Vasluie, točenou střelou trefil pouze obránce.

SPARTA - VASLUI 1:0 (0:0)