ODVETA PLAY OFF O POSTUP DO LIGY MISTRŮ V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Plzeň postupuje do Ligy mistrů. Zápas je u konce, Viktoria zvítězila i v odvetě, tentokrát 2:1.
Přečíslení vyřešili domácí učebnicovým způsobem. Fillo na sebe nalákal dva hráče, na vápno přihrál Ďurišovi, který placírkou uklidil míč ke vzdálené tyči.
90. minuta
gól
Gól! Plzeň vede 2:1.
90. minuta
Plzeň
Trenér Plzně Vrba hecuje diváky. Sen o Lize mistrů se pomalu stává skutečností.
90. minuta
Rozhodčí k základním devadesáti minutám nastaví ještě další tři.
89. minuta
Plzeň
Ďuriš dostal krásnou přihrávku od Koláře a postupoval úplně sám na brankáře soupeře. Zakončení se mu ale nepodařilo. Plzeňský rychlík trefil pouze brankáře.
86. minuta
Plzeň
Hřiště opustil Horváth a nahradil ho Trapp.
83. minuta
Kodaň
N´Doye vyslal velmi nepříjemnou a nebezpečnou střelu. Brankář Čech ji ale s vypětím všech sil vyrazil na roh. Z toho nic nebylo.
82. minuta
Plzeň
Fillo, střelec poslední branky z úvodního zápasu, přichází na trávník. Nahrazuje Petrželu.
81. minuta
Plzeň
Krásná kombinace Plzně. Domácí šli do přečíslení, které zakončil nepřesnou přízemní přihrávkou uvnitř vápna Limberský, který podpořil útok.
77. minuta
Plzeň
Bakoš opustil trávník. Nahradil ho Ďuriš.
75. minuta
Plzeň
Horváth byl faulov¨án, ale rozhodčí ponechal výhodu. Vystřelit proto mohl Bakoš, ale netrefil branku.
73. minuta
Utkání přihlíží přímo na stadionu 19 350 fanoušků.
71. minuta
Plzeň
Trenér Vrba žene své svěřence do útoku.
67. minuta
Plzeň
Centr Jiráčka z levé strany prolétl celým pokutovým územím až na zadní tyč. Tam figuroval volný Bakoš, který míč pohodlně uklidil do sítě.
67. minuta
gól
Gól! Plzeň vyrovnává na 1:1.
66. minuta
Plzeň
Další Horváthův centr skončil v rukavicích brankáře Wilanda.
62. minuta
Plzeň
Teď si zahráli fotbalisté Plzně okolo pokutového území Kodaně bago. Závěr celého snažení ale zhatil nepřesný Pilařův centr.
60. minuta
Kodaň
Nordstrand se prodral do zakončení. Centrovaný míč ovšem usměrnil hlavou nad Čechovu branku.