PŘÁTELSKÝ DUEL NORSKO-ČESKO V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
důležité
Konec zápasu. Česká republika nezvládla generálku na kvalifikační utkání ve Skotsku a v přátelském střetnutí v Norsku prohrála 0:3.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty hry.
89. minuta
gól
Gól! Norsko vede 3:0. Abdellaoue poslal míč na opačnou stranu, než na kterou skočil brankář Čech.
89. minuta
důležité
Norsko bude zahrávat pokutový kop za faul Petra Čecha.
86. minuta
Rezek mohl postupovat sám na brankáře. Celá situace byla pravděpodobně v pořádku, jenže rozhodčí mávl ofsajd. Podobně jako v Barošově případě v prvním poločase.
82. minuta
Český tým již hraje se zcela obměněným útokem. Lafata nahradil Pekharta a o chvíli později Rezek Baroše.
79. minuta
Centr Plašila se stal snadnou kořistí brankáře Jarsteina.
75. minuta
Norsko
Abdellaoue nádherně vystřelil z dvaceti metrů. Český brankář ale míč vytáhl konečky prstů mimo tři tyče.
72. minuta
Norsko
Odraženého míče se ujal Riise, udělal kličku směrem do vápna a přízemní střelou rozvlnil síť za Čechem podruhé. Byť si tentokrát český brankář na míč sáhl.
72. minuta
gól
Gól! Norsko vede už 2:0.
70. minuta
Plašil poslal ideální míč na Vacka, kterému ale míč sjel z nohy a střela mířila hodně mimo.
67. minuta
Nejkrásnější akce českého týmu. Rosický vyslal přihrávku do vápna na Pekharta, který si ale míč předpokl příliš do strany a z úhlu trefil pouze brankáře.
62. minuta
Na Pospěchův centr si nabíhal Kadlec, ale k míči se po odrazu od země ve vápně nedostal.
61. minuta
První žlutá karta zápasu. Vysloužil si ji český záložník Tomáš Hübschman.
58. minuta
Hra je hodně rozkouskovaná. Žádný z týmů se nedostává do střeleckých situací.
52. minuta
Norsko
Faul Tomáše Rosického. Míč z následného přímého kopu do vápna českého týmu nebyl nebezpečný.
50. minuta
Norsko
Abdellaoue si zabíhal za obranu českého týmu na přihrávku Riiseho, ovšem míč zpracovat nedokázal.