ON-LINE REPORTÁŽ ZE SEMIFINÁLE ME DO DEVATENÁCTI LET V ON-LINE REPORTÁŽI!
BERDYCH - TROICKI -:-, od 15:00
Čeští mladící vyhráli 4:2 a po deseti letech si tak opět zahrají finále evropského šampionátu. To je na pořadu v pondělí od 20:45. Soupeřem českého výběru bude vítěz zápasu Španělsko-Irsko. Děkuji za pozornost a další aktuality sledujte na www.lidovky.cz/sport.
Gól! Češi vedou 4:2! Špatné rozehrávky srbského gólmana využili čeští mladíci, Krejčí zatáhl míč do vápna, posunul ho před prázdnou branku na Skaláka a ten nedal srbskému brankáři šanci.
88. minuta
Nebezpečnou střelu Pešiče vytáhl Koubek dobře na roh, z něj Srbové českou branku neohrozili.
86. minuta
Češi hrají takticky velmi dobře, Srbové nejsou schopni se dostat před českou branku.
82. minuta
Po centru z přímého kopu z levé strany hlavičkoval v záklonu Přikryl, ale míč mířil pod břevno a Perič měl starosti. Nakonec hlavičku zkrotil.
80. minuta
Skalák zkusil střelu zpoza vápna, branku ale netrefil.
78. minuta
Čeští mladíci drží 12 minut před koncem chytrou, agresivní hrou jednobrankový náskok.
73. minuta
A další bomba Jánoše zpoza vápna, Perič jeho parádní halfvolej ztlumil až nadvakrát.
70. minuta
Kalasovy přihrávky mají oči. Po asistenci na první brance nyní vyslal na zteč po pravé straně Kadeřábka, ten míč ale do "ohně" před brankáře Periče neprotlačil.
67. minuta
Jánoš se dostal ke střele po zpětné přihrávce Krejčího, chytře mířil přes obránce do protipohybu brankáře, jen těsně minul branku.
61. minuta
Po levé straně pláchnul srbské obraně Krejčí, dostal se až k brance, přes dva stopery ale odcentrovat před branku nedokázal.
56. minuta
Srbové zaútočili po pravé straně, vykombinovali českou obranu, centr před Koubka ale odvrátil obětavě Kalas.
52. minuta
Malbašič vyzkoušel pozornost Koubka z dobrých třiceti metrů, ale českého brankáře rozhodně jeho skákavý pokus nevyděsil.
49. minuta
Srbové tlačí český výběr, do vážnější šance se dostat ale nedokázali.
46. minuta
Začal druhý poločas zatím pohledného semifinále ME do devatenácti let.
Přestávka
První poločas je minulostí, poměr střel je 7:6 pro český výběr, Srbové ale mají parádní produktivitu - dvě ze tří jejich střel do brankového prostoru skončili za zády českého brankáře.
43. minuta
Další penalty se čeští hráči nedočkali, naopak za pád v pokutovém území dostal Lácha od kazašského sudího Kuchina žlutou kartu.
40. minuta
Přikryl se dostal ke střele na hraně pokutového území, jeho zakončení ale chyběla razance.

Nepřehlédněte

ČESKO - SRBSKO 4:2 (3:2)

GÓLY: 6. Krejčí, 16. Kalas, 19. Jeleček z penalty, 91. Skalák - 23. Despotovič, 28. Despotovič