PRVNÍ DUEL 3. PŘEDKOLA LIGY MISTRŮ SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
22:42
důležité
Rozhodčí právě ukončil zápas. Viktoria v Tronheimu zvětizila 1:0. Odveta je na programu za týden v Plzni.
90. minuta
Rosenborg
Daněk nadvakrát zkrotil nebezpečný centr do pokutového území.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty hry.
90. minuta
Rosenborg
Teď si dva útočící fotbalisté Rosenborgu překáželi. Osamocený Prica hlavičkoval v záklonu. Za ním byl přitom úplně volný Dorsin.
89. minuta
Rosenborg
Další obrovská šance. Po rohovém kopu se u zcela odkryté zadné tyče po míči marně natahoval Wangberg.
87. minuta
Rosenborg
Přímý kop domácích a další velká šance po odraženém míči. Lustig v ideální střelecké pozici minul branku,
84. minuta
Plzeň
Limberský se nacházel ve výborné střelecké pozici, ale nepropálil obrannou zeď Trondheimu.
84. minuta
Plzeň
Bakoš po ošetření ve hře pokračuje.
82. minuta
Plzeň
Na hřišti teď s bolestivou grimasou v obličeji zůstává ležet Bakoš.
78. minuta
Plzeň
Plzenští střídali: Petrželu nahradil Ďuriš.
76. minuta
Plzeň
Petržela po dlouhém sprintu před velkým vápnem soupeře zasehl a levačkou vyslal střelecký pokus. Zamířil ale těsně mimo.
72. minuta
Rosenborg
Bakoš zahrál v pokutovém území zřejmě rukou. Naštěstí pro Plzeň rozhodčí penaltu nepískal.
71. minuta
Plzeň
Bakoš z hranice vápna v nadějné pozici trefil pouze Lustiga. Po straně mu přitom běžel zcela volný Petržela.
69. minuta
Plzeň
Rajtoralova střela z velké vzdálenosti neoohrozila branku Rosenborgu.
68. minuta
Hra je rozkouskovaná fauly hráčů na obou stranách.
64. minuta
Plzeň
Nadějně vyhlížející přečíslení fotbalisté Plzně nevyužili. Jiráčkova Klíčová přihrávka na Koláře neprošla.
62. minuta
Po hodině hry mají mírnou převahu hosté z Plzně.
57. minuta
Rosenborg
Rosenborg měl největší šanci na vyrovnání: Prica přihrál do vápna na Svensson, který míč přiťukl do tutové příležitosti Skjelbredovi. Ten však trestuhodně přestřelil.
56. minuta
Plzeň
Horváthův nepříliš nebezpečný centrovaný míč skončil pouze v rukavicích brankáře soupeře.