90. minuta
důležité
Je tady konec. Česko postoupilo do semifinále mistriovství Evropy!
90. minuta
V úplném závěru střetnutí přidal druhou branku zápasu Pekhart, kterému poslal při akci dva na jednoho míč před odkrytou branku Chramosta.
90. minuta
gól
Gól! Česko vede 2:1.
90. minuta
Anglie
Tak teď si čeští fotbalisté oddychli. Ve vápně byl sražený Sturridge, ovšem ještě dříve rozhodčí odmával ofsajdové postavení.
90. minuta
Začal nastaevný čas utkání.
89. minuta
Ve vápně zabojoval Gecov, k němuž se míč několikrát odrazil od anglických obránců. Poté putoval na kopačku střídajícího Chramosty, který přehodil brankáře a vyrovnal na 1:1.
89. minuta
gól
Gól! Česko vyrovnává na 1:1.
89. minuta
Anglie
Angličané odkopávají míče na polovinu Česka. Průběžný stav utkání je posílá do semifinále.
87. minuta
Chramosta se dostal na malém vápně k hlavičce. Mířil mimo.
84. minuta
Češi provedli dvě střídaní. Na hrřiště nakoukne na závěrečné minuty Chramosta a Pekhart. Trávník opustili Morávek a Kozák.
81. minuta
Anglie
Obrovská šance Anglie. Welbeck byl těsně před brankářem Vaclíkem, který ale ve spolupráci s obranou celou situaci se štěstím vyřešil.
80. minuta
Anglie
Suchý podrazil Welbecka a vykoledoval si žlutou kartu. Následný přímý kop se Anglii nevyvedl.
80. minuta
Češi se konečne probudili a zkouší útočit, ale proti zformované obraně Anglie je to nesmírně složité.
75. minuta
Anglie
Čeští fotbalisté byli potrestáni za laxnost, s kterou přistoupili ke druhému poločasu. Za Anglii se po centru Sturringa prosadil Welbeck a poslal svůj tým do vedení. Nyní jsou na tahu Češi, kteří bezpodmínečně potřebují skórovat.
75. minuta
gól
Gól! Anglie vede 1:0.
72. minuta
Češi se brání vytrvalému tlaku Anglie. Současný stav utkání a vývoj duelu Španělska s Ukrajinou jim zatím nahrává.
69. minuta
Střídající Černý se ihned po svém příchodu tlačil do šance. Walker jej musel zastavit za cenu žluté karty a přímého kopu. Z toho ale ohrožení branky nevzešlo.
67. minuta
Anglie
Lansbury kolmicí uvolnil Sinclaira, který se pokusil najít některého ze svých spoluhráčů na malém vápně, ale tam nikdo z Angličanů nebyl.
65. minuta
Do šance se po chybné zásahu jednoho z obránců Anglie dostal Morávek, ale jeho střela uvnitř vápna byla zblokována.