FINÁLE LIGY MISTRŮ FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Barcelonští slaví čtvrtý triumf v Lize mistrů (PMEZ), čímž se vyrovnávají Bayernu Mnichov a Ajaxu Amsterodamu. Já vám děkuji za pozornost, další informace sledujte na www.lidovky.cz/sport! Dobrou noc!
Zápas končí, Barcelona se potřetí za posledních pět let stává šampionem Evropy, porazila 3:1 Manchester United.
93. minuta
Messi vybídl nového muže Afellaye, ten Sara neprostřelil.
91. minuta
Iniesta zkusil zaskočil z dálky Sara, ten se ale vrátil do branky včas.
90. minuta
Začíná nastavení, Barcelonští jsou tři minuty od titulu.
88. minuta
Na hřiště vbíhá i Carles Puyol, ikona a obvyklý kapitán Barcelony.
85. minuta
Manchester United
Rychlý kontr po dobrém obranném zákroku Vidiče rozehrál Rooney na křídlo Nanimu, ten si zkusil zahrát na Messiho, jeho střela po zasekávačce na střed ale branku Barcelony netrefila.
82. minuta
Fotbalisté Barcelony jsou deset minut od třetího triumfu v Lize mistrů za posledních pět let a pozice nejúspěšnějšího celku posledních deseti let.
80. minuta
Giggs se proháčkoval do vápna, reklamoval ruku Alvése, ale marně.
78. minuta
Katalánci ovládají míč i hru, hráči Manchesteru jen běhají mezi soupeři.
74. minuta
Další akce Messiho, prostrčil míč do vápna na Xaviho, ten byl ale nezpracoval a Sar neměl příliš problémy.
72. minuta
Manchester odpověděl střelou Rooneyho, ta se ale do prostoru mezi třemi tyčemi nevešla.
69. minuta
gól

Barcelona vstřelila třetí branku! Messi si dělá na pravé straně, co chce, následně se proháčkoval do vápna, míč mu ukopnul Vidič, ale jen proti noze Villy, který nádherně obstřelil srbského stopera a trefil se parádně do víka, Sar neměl šanci.

• FC Barcelona  - Manchester United (Villa střílí branku).

FC Barcelona - Manchester United (Villa střílí branku). / Autor: Reuters

69. minuta
A pro Fábia, který je zraněný, zápas končí, nahradil je Nani.
22:08
důležité
Na střely to je již 15:2 pro Barcelonu, 8:1 na střely, které trefily brankový prostor.
67. minuta
FC Barcelona
Katalánci nyní mačkají soupeře, Pedro nabil Iniestovi, ten svou bombou trefil jen hruď Sara.
66. minuta
Nádhernou střelu Xaviho z 25 metrů vytěsnil ještě parádnějším zákrokem Sar na roh.
65. minuta
Už to mohlo být 3:1, Xavi našel krásným lobem Alvése, který nebyl v ofsajdu. Brazilec tentokrát nahrával Messimu, který to zkoušel chytře patičkou, Vidič ale zastavil míč metr před brankovou čarou. Při akci se zranil mladý bek Manchesteru Fábio.
63. minuta
Messi se prosmýknul do další šance, jeho technickou střelu ale Van der Sar lapil.