Konec utkání. Real Madrid remizoval s Barcelonou 1:1.
Villa dostal krásnou přihrávku za obranu, ale na míč jen těsně nedosáhl.
90. minuta
Rozhodčí k základním devadesáti minutám přidá ještě další čtyři.
90. minuta
Real Madrid
Po akci Adebayora se na vápně ocitl zcela osamocený Marcelo. Mohl rozhodnout, ale střela mu nesedla a trefil pouze Valdése.
88. minuta
Fotbalisté Barcelony drží většinu hry míč na svých kopačkách, ale Real je svými brejkovými útoky velmi nebezpečný.
85. minuta
Iniesta našel ve vápně Messiho, ale Cassilas jej včasným vyběhnutím nepustil ke střele.
82. minuta
Real Madrid
Míš si vzal Ronaldo a ideální zahraným pokutovým kopem srovnal na 1:1. Valdés neměl šanci.
82. minuta
gól
Gól! Real srovnává na 1:1.
81. minuta
důležité
Real bude zahrávat pokutový kop. Valdés inkasuje žlutou kartu za protesty.
80. minuta
Adriana z Barcelony střídá Maxwell.
80. minuta
Real Madrid
Ramos na dlouhý centr nedosáhl.
79. minuta
Real Madrid
Alves obdržel žlutou kartu za faul na Adabeaora. Další přímý kop pro Real.
78. minuta
Real Madrid
Trestný kop z pětadvaceti metrů Ronaldovi vůbec nesedl. Zamířil vysoko nad branku.
77. minuta
Real Madrid
Arbeloa inkasoval žlutou kartu za taktický faul na Messiho.
75. minuta
Real Madrid
Marcelo si na hranici vápna pustil míč za svá záda a vybojoval další roh. Z toho ale výrazné ohrožení Valdésovi branky nerezultovalo.
71. minuta
Messi se prokličkoval až před vápno a přihrál nabíhajícímu Villovi, ten ale z první vystřelil jen do prostřed branky, kde úřadoval Casillas.