Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

DRUHÝ DUEL 1. KOLA PLAY OFF LIVERPOOL-SPARTA SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
Je tady konec. Poslední český tým vypadává z evropských pohárů. Sparta nestačila na Liverpool a po výsledcích 0:0 z Letné a 0:1 z Liverpoolu vypadává
93. minuta
Liverpool
Z volného přímého kopu vzešel jen protiútok Liverpoolu. Sám na bránu upaloval Cole, ale svůj projektil vyslal jen vedle pravé tyče Blažkovy branky.
92. minuta
Sparta
Sparta bude zahrávat přímý volný kop ze třiceti metrů. Ujme se ho Kamil Vacek.
91. minuta
Liverpool
Cole kličkoval pokutovým územím Sparty a následně přihrál N'Gogovi, ten však ve vyložené šanci trefil jen brankáře Blažka.

Čárový rozhodčí: V. Jovanovič (Srbsko)
91. minuta
Vypršela řádná hrací doba utkání. Rozhodčí k ní přidá ještě tři minuty.
90. minuta
Sparta
Sparta vsází na jedinou kartu. Pamiče střídá ofenzivní Kerič.
90. minuta
Liverpool
N'Gog se položil na trávník a gesty naznačuje, že ho chytla křeč.
86. minuta
Liverpool
Po rohovém kopu Meireles se prosadil hlavou Dirk Kuijt a v závěru utkání snížil hodnotu akcií Sparty v Evropské lize na minimum. Blažek na jeho hlavičku nemohl dosáhnout.
86. minuta
důležité
Gól! Liverpool vede 1:0 zásluhou Kuijta.
86. minuta
Liverpool
Meireles trefil pouze dobře postavenou zeď Sparty. Následuje rohový kop.
84. minuta
Liverpool
Ve velmi nepříjemné vzdálenosti pro Spartu fauloval řízný stoper Řepka. Meireles bude zahrávat přímý kop z pětadvaceti metrů.
82. minuta
Sparta
Po centru od rohového praporku Pekharta hlavičkoval jen těsně vedlě Reinovy tyče Brabec.
79. minuta
Liverpool
Liverpool stupňuje svůj tlak. Uvnitř pokutového území střílel do prostoru střeženého brankářem Blažkem Kuijt.
76. minuta
Liverpool
Meireles našel na hranici ofsajdu N'Goga, jehož střelecký pokus zneškodnil brankář Blažek. Za hlavu se chytalo celé Anfield Road.
74. minuta
Sparta
Střídání. Ze hřiště odešel Libor Sionko a nahradil jej Jakub Podaný.
73. minuta
Liverpool
Kuijt obešel Řepku a vyslal míč na osamoceného Colea, ovšem ten na centr těsně nedosáhl.
70. minuta
Sparta
Z rohového kopu Sparty šance nevzešla, ovšem z následného ataku se do střely prosadil Sionko, ale branku netrefil.
70. minuta
Sparta
Matějovského dalekonosná střela byla zblokována. Sparta bude zahrávat rohový kop.
68. minuta
Liverpool
Kuijtovu nebezpečnou střelu zblokoval Vacek. Fanoušci i hráči Sparty si v této chvíli oddychli.

LIVERPOOL - AC SPARTA PRAHA 1:0 (0:0)

GÓLY:86. Kuijt