Diskuze

Sparta konečně zabrala. Popáté v řadě vyhrála na ledě Olomouce

Hokejisté Sparty vyhráli ve 33. kole extraligy v Olomouci 3:0 a potvrdili, že se jim na ledě Hanáků daří. Pražané zde uspěli již v pátém utkání v řadě. Pátým čistým kontem v sezoně se na tom podílel brankář Matěj Machovský, který si připsal 37 úspěšných zákroků.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

J. Novák 835

7. 1. 2019 13:03

Musím se smát, když Smoleňák řekne, že "Lidi viděli skvělý zápas". Ano, viděli BY (jako např. páteční duel s Třincem), nebýt naprosto katastrofálního rozhodování rozhodčích. To, co předváděli, je naprosto mimo realitu. A není to proto, že Kometa prohrála. Seknutí do rukavice Vejmelkovi bylo minimálně na 2 minuty. Místo toho ten pruhovaný hňup vylučoval za hrubost potom, co obránci Komety bránili ležícího brankáře. Svým nekompetentním rozhodováním zničili zápas v prvních dvou třetinách a je jejich vinou, že se hráči soustředili na šarvátky místo na hokej.

0 0
možnosti

7. 1. 2019 10:14

A doslova skandální branky Smoleňáka v Brně,ty nestojí za zmínku?Bodat brankáři hokejkou do lapačky je zpravidla všude oceněno dvěma minutami trestu.Je škoda,že naši trenéři nemají prostě v sestavě hráče,který za takové jednání odmění dotyčného i za cenu vyloučení do konce zápasu.