Diskuze

Sparta hrála proti Ostravě v deseti, nakonec ale zvítězila 3:2

Fotbalisté Sparty porazili ve 22. ligovém kole v přímém souboji o třetí místo Ostravu 3:2. Pražané v sestavě s navrátilcem a reprezentačním kapitánem Bořkem Dočkalem zvítězili i ve třetím jarním utkání a odskočili soupeři v tabulce na tři body. Hosté vedli od 26. minuty díky Damemu Diopovi, ale v 39. minutě srovnal Lukáš Štetina a po pauze otočil stav David Moberg Karlsson. V 61. minutě byl vyloučen Štetina, ale Baník v přesile inkasoval od Václava Drchala a v závěru už jen snížil Nemanja Kuzmanovič. Ostrava prohrála po pěti kolech.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.